Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] ~ FIFA 14 ~ Otwieramy paczuszki #2


eSkO♥

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Kolejny odcinek z FIFY na moim kanale, otwieranie kolejnych paczek. Jest ciekawie.

 

 

 

Jeśli się podobało zostaw coś po sobie, jakąś łapkę w górę i suba ;)

 

Pozdrawiam, niebawem kolejne odcinki.

 

84576819350097029883.jpg

Opublikowano

Ładnie :) gratulacje :).

 

Zawsze mogłoby być lepiej, hehe. Raz się na tych paczkach wzbogacisz a raz niestety tracisz :P

84576819350097029883.jpg

Opublikowano

Zawsze mogłoby być lepiej, hehe. Raz się na tych paczkach wzbogacisz a raz niestety tracisz :P

Możesz zawsze otworzyć paczki i jak coś trafisz zrobić screen i wziąć udział w konkursie MPC Forum na najlepsza paczkę i wygrać trochę coins :D

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Mi nigdy nic szczególnego nie wypadało.

Kiedyś w dodatku World Cup Ronaldo, ale i tak nie można było go sprzedać.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Mi nigdy nic szczególnego nie wypadało.

Kiedyś w dodatku World Cup Ronaldo, ale i tak nie można było go sprzedać.

 

Ooo, a mi Messi w tym World Cup, mogli zrobić, że jednego piłkarza można przenieść do zwykłego UT :P

84576819350097029883.jpg

Opublikowano

Ooo, a mi Messi w tym World Cup, mogli zrobić, że jednego piłkarza można przenieść do zwykłego UT :P

 

Ja wszystko zawsze musiałem kupować.

Zawsze nic z paczek.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ech te paczki, raz się wzbogaci raz dużo straci.

 

Ja praktycznie zawsze tracę.

Wczoraj tylko się zwróciło.

10 paczek po 15k i Neuer wart 140k.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Gratulacje :D

 

Dziękuję ;)

 

Dobrze grasz.

Nagrywaj dalej następne filmiki.

 

Będę nagrywał, niebawem wrzucę kolejne 10 TOP bramek.

84576819350097029883.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem po co ludzie robią te całe intra, to jest bezsensu.

Ściągnij sobie Audacity, nagrywaj nim dźwięk z mikrofonu i go odszumiaj.

 

Dzięki za radę ale mojemu mikrofonowi to nawet odszumianie nie pomoże, muszę zakupić nowy :D

84576819350097029883.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...