Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chcesz zmienić swój ekran logowania? Nic prostszego!


Creative

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

813341407684481968565.png

 

Masz czasem ochotę zmienić swój ekran logowania? Teraz to możliwe! Aby tego dokonać, należy wykonać kilka prostych kroków. 

 

#1. Pobierz program QuickLoL Login Screen (Link).

 

#2. Otwórz folder i wypakuj plik do miejsca, gdzie masz zainstalowaną grę (wystarczy sam folder z Lolem)

 

 

 

 

309721407684685968565.jpg

 

 

 

 

 

 

 

416921407684685968565.jpg

 

 

 

 

#3. Uruchom plik i wybierz swój ekran logowania! 

 

 

 

 

322381407684685968565.jpg

 

 

 

 

 

 

 

360881407684685968565.jpg

 

 

 

 

Przykłady kilku ekranów możliwych do wyboru.

 

 

 

 

861981407684685968565.jpg

 

 

 

 

Nic prostszego, prawda? QuickLol Login Screen posiada aż 53 ekrany logowania, począwszy od Sezonu 1, a skończywszy na Urfie, finałach Sezonu 3 i wielu innyhc. Te oraz wiele więcej ekranów czekają na Wasz wybór! 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Mi tam nie działa, zaznaczam ścieżkę do lola, niby ładuje, a i tak mam brauma :f

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Mi tam nie działa, zaznaczam ścieżkę do lola, niby ładuje, a i tak mam brauma :f

 

Wypakuj plik do folderu z Lolem i uruchom go z tamtej ścieżki. Musi być okienko, że podmieniono pliki.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

@Junioorski robiłem co kazałeś, pisało, że podmieniło, pobierało itd. I nic :x

 

Włącz client Lola do menu logowania, zmień ekran,  wyłącz Lola i włącz ponownie.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Działa, łap plusa :P, co to za muzyka w Tons of Damage 2 :D

 

A tego Ci nie powiem, musiałbyś pytać twórców programu, oni to montowali :P 

ezgif-com-effects.gif

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wystarczy online conventer Mp4 to Swf, z youtube bierzemy link wklejamy do convert2mp3.net pobieramy w mp4 i kazdy plik do swf mozna przegrac, pozniej tylko wrzucamy do odpowiedniego folderu i wuala. Huh

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...