Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PandoraMT2 - kamer mod wyłącza się po załadowaniu paska


sebajwp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam mianowicie problem z kamer modem na pandorze, po wybraniu postaci i załadowaniu paska gra się wyłacza(widać czat pandory) i jakiś błąd(??????????)

Tak wygląda plik ErrorLog

 

Module Name: C:\Users\samsung\Desktop\Pandzia\metin2mod_2012sf.exe
Time Stamp: 0x50ed330e - (null)

Exception Type: 0xc0000005

eax: 0x00462660 ebx: 0x00000000
ecx: 0x2ed00d1c edx: 0x0064dedc
esi: 0x00000000 edi: 0x00000000
ebp: 0x00000000 esp: 0x0018ee58

0x00462660 C:\Users\samsung\Desktop\Pandzia\metin2mod_2012sf.exe

 

Mianowicie męcze się z tym od paru tygodni i nic nie mogę zrobić(oblukałem chyba wszystke tematy na forum i nic nie pomogło);/ 

dodam, że mam win7 64bity, kamer moda instalowałem na metku z 2012, na różnych prywatnych clientach i na najnowszym metin2 i błąd jest zawsze taki sam na innych serwerach działa świetnie, tylko coś nie tak z pandorką ;/. Może ktoś wie o co chodzi ;d

Z góry dziękuje za pomoc;d 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Wywala cię ponieważ twoja postać znajduje się na mapie której nie ma w modzie. W tym temacie ;

http://www.mpcforum.pl/topic/1135637-mega-gotowiec-do-moda-items-pandoramt2/

 

znajdziesz mapy, na 2 stronie znajduje się film jak dodać to moda same mapy.

Nigdy nie kłóć się z głupkiem,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Opublikowano

na każdej mapie mnie wywala nawet w m1... więc tu chyba nie chodzi o mapy... 

próbowałem na kopi metka pl i pandory i nic to nie dawało, musi być inna usterka

Opublikowano

Pisałem z Kamerem wczoraj odnośnie serwera CradosMt2.
KaMeR mi napisał, że jak serwer jest 2013sf to wywala po zalogowaniu.
 

 

 

Қʌʍeʀ:
  jak server jest na 2013sf to wywala po zalogowaniu z gry

Może to jest to.

sasawf.png



Opublikowano

ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? ;/

 

Której wersji moda używasz i z jakiego dnia Update dokładnie? NET Framework i Microsoft Visual C++ zainstalowany?

Nigdy nie kłóć się z głupkiem,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Pisałem z Kamerem wczoraj odnośnie serwera CradosMt2.

KaMeR mi napisał, że jak serwer jest 2013sf to wywala po zalogowaniu.

 

Może to jest to.

tak ale kamer działałmi na win xp(stary komp stacjonarny...) a na win7 coś nie tak jest... ;/

Której wersji moda używasz i z jakiego dnia Update dokładnie? NET Framework i Microsoft Visual C++ zainstalowany?

Metin2Mod_2012SF_29042014(taka jest na stronce) zainstalowałem ponownie NET Framework i Microsoft Visual C++ i nadal to samo :l nwm co jest grane:/

Opublikowano

REFF. ogarnia ktoś o co chodzi? ;d może jakiś plików dll brakuje albo mam coś w win7 wyłączone, że nie mogę wejść do gry ;/

Opublikowano

jak pisałem w 1 temacie.

PRĘDKOŚĆ TO RAZ 

Dwa, ustaw zgodność z xp

Ale jest też tak że all boty będą działać właśnie na Twoim kompie

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...