Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po Długiej przerwie poszukiwana Ekipa!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

01132010049618185205.png


 


 


Witam!


Widzę że dużo się zmieniło na tym forum odkąd dostałem tutaj bana w roku 2011:(


Może niektórzy mnie pamiętają może nie Stare czasy AlarmaMt2,4TechM2,MadoxMt2


i wiele wiele innych  ;)


 


Przejdę do rzeczy!


Poszukuję ekipy do stworzenie nowego serwera Metin2 chcę zebrać solidną i zgraną ekipę która pomoże mi stworzyć coś innego niż jest teraz mówię tutaj od razu serwer Hard zróbmy coś nowego tak żeby każdy miał chęć zagrać  na tym serwerze.


Jakich Osób Poszukuję?


*Solidni


*Znają się na tym co robią przynajmniej (80%)


*Posiadających przynajmniej 3-4 godzinki czasu dziennie 


Najważniejsza rzeczy +18!


 


Myślę że znajdzie się parę osób na takie stanowiska :


 


*Technik


*Grafik


*Quester


 


Jak to mówi stare przysłowie w tym kraju nie ma nic za darmo  :P


 


Prosił bym o zgłaszanie się ludzi którzy mają na prawdę o tym pojęcie:)


 


Wszystkie pytanie kierujemy jak na razie na PW  :)


 


Pozdrawiam!


 


Czekam na Was!


 


 


Przybyłem w końcu na Forum MPc po 3 letnim banie na konto:D Czas odnowić stare znajomości i zrobić coś nowego !


 


Już niedługo Reaktywacja Serwera AlarmaMt2 :)

Opublikowano

@mariusz12 Nie możesz przyjmować nowych wiadomości odezwij się do mnie na GG :) znajdziesz je w tematach które tworzyłem 

 

ps: widzę ze dalej nic a więc czekam na odzew na GG znajdziesz je w tematach które tworzyłem

Opublikowano

Zaraz wyczyszcze skrzynkę odbiorcza

Przybyłem w końcu na Forum MPc po 3 letnim banie na konto:D Czas odnowić stare znajomości i zrobić coś nowego !


 


Już niedługo Reaktywacja Serwera AlarmaMt2 :)

Opublikowano

@mariusz12 Nie możesz przyjmować nowych wiadomości odezwij się do mnie na GG :) znajdziesz je w tematach które tworzyłem 

 

ps: widzę ze dalej nic a więc czekam na odzew na GG znajdziesz je w tematach które tworzyłem

Idiotyzm ludzi mnie zadziwia, łatwiej Tobie tutaj napisać numer czy jemu szukać po tematach jakie napisałeś? Poza tym to Ty powinieneś się postarać o kontakt, nie on, co za ludzie...

Opublikowano

Juz można wysyłać wiadomości ;)

Przybyłem w końcu na Forum MPc po 3 letnim banie na konto:D Czas odnowić stare znajomości i zrobić coś nowego !


 


Już niedługo Reaktywacja Serwera AlarmaMt2 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...