Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Serweru SA-MP Role Play z Polski, na którym jest ok. 70 osób.


MiniSamik.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam Mrucznika, jest bardzo dobrym serwerem RP pod SA:MP, musisz na nim odgrywać RP typu /me otwiera samochód i na czacie wyświetli się

*Slasher_ otwiera samochód*

 

Mrucznik to dziadostwo nie serwer rp, raczej 4fun. 

 

 

Co do tematu, może http://www.ls-rp.net/, ew. net4game.com, jednak to ostateczność.

Opublikowano

Mrucznik to dziadostwo nie serwer rp, raczej 4fun. 

 

 

Co do tematu, może http://www.ls-rp.net/, ew. net4game.com, jednak to ostateczność.

mrucznik podchodzi chyba pod RPG, bo nie wiem czy na realu wyskakują Ci wiadomości z dupy 'SELL INFEK Z NEO 40kk OFF ((/pm))'

net4game zrobiony na hajs

LS-RP i Dev w sumie tylko, ale tam grają wieksze ilości osób.

............

Opublikowano

Mrucznik - nie mam zdania, grałem z dziewczyną dla funu a net4game - no to już troszeczkę lepszy niż mrucznik, musisz chodzić normalnie, nie biegać, fajny tutorial, do szybszego przemieszczania na pieszo możesz użyć rolek czy tam wrotek, bardziej czuje realne życie na net4game niż na mruczniku

76561198069051974.png

CPU: AMD Athlon 64 X2 4200+ 2,21 GHz

GPU: Nvidia GeForce 8600 GT

RAM: 2 GB

HDD:  SEAGATE 75 GB

Opublikowano

Mrucznik to typowy serwer dla początkujących graczy sceny RolePlay.

Można bardzo szybko się dorobić majątku, jednakże po tym gra zaczyna się robić już nudna.

Frakcje na dość słabym poziomie, większość graczy to niegarnięte mechazordy latający z łopatami i pytający "naprawić?".

Administracja dość często odwala (szczególnie w godzinach nocnych) a historyczna aktualizacja mapy 3.0 trwa już kilka lat

 

Z braku laku na krótki czas możesz tam zawitać, jednakże jak myślisz o czymś na dłużej to na pewno nie Mrucznik.

Osobiście go odradzam.

1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...