Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lepsze separatory! Oraz pomysły na ładne, schludne teksty.


Fennec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj, przedstawię ci pomysł na separator poziomy!


 


Steps:


1. Stwórz czystą linie w miejscu gdzie chcesz aby znajdował się separator.


2. Kliknij znacznik z przekreśleniem litery (S) (Znaczniki BBcode: )


3. W środku znaczników bądź po naciśnięciu tego przekreślonego S klikaj spacje tak długo jaki ma być długi separator


 


Efekt


\/


                                                                                                                                                                    


 


 


Można to też wykorzystać jako napisy np. o wersji, albo nicku:


 


                                              ΔΣSΡΣRΣΚ                                              


 


 


 


                                                                                                                                                                      


 


 


Pomysł na linijki powiadamiające albo nagłówki, do czego to tam chcecie wykorzystać...


::VIRUS HAS BEEN DETECTED::


Tak to mniej więcej wygląda ;)


Można też zrobic np.:


:!:MPCFORUM:!:


!:!MPCFORUM!:!


 


Wasza inwencja twórcza ;) chciałem tylko pokazać pomysł, który może być dla Was natchnieniem.


 


 


 


Ostatnia rzecz to łączenie liter różnych języków ;)


 


Jak widzieliście wyżej w przykładzie:


                                              ΔΣSΡΣRΣΚ                                              


To tak wygląda :0 możecie miło zaskoczyć kolegów (użyty Grecki + Normalne litery)


Dodawanie języków zawsze znajdziecie ;) Narka


 

aw

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...