Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Loxis.pl [RL MAP - CLIENT 10.41 - UPTIME 24/7 - OFFLINE TRAINING - MARKET - MOUNTS - EXP X25]


Kazelot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LoxisOT



 

ZAPRASZAMY DO GRY

 

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy serwer RL Map pod protokołem 10.41. Loxis to serwer prawie w 100% oryginalna real Tibia.

Stworzyliśmy go, ponieważ chcemy zapewnić grę na wysokim poziomie teraz za darmo! Ponieważ konto premium jest darmowe -  dostęp do wszystkich terenów macie na wcyągnięcie ręki.

Aby moc utrzymać serwer oraz Wam dogodzic posiadamy sklepik srwera, w którym znajdziecie bonusowe przedmioty. Mapa naszego serwera jest niemal bezbłędna.

 

| INFORMACJE |

IP/HOST: 185.49.14.111/Loxis.pl

Port gry: 7171


Exp: x25

Skills: x15

Magic: x10

Loot: x2

Protection level: 100

Uptime: Serwer Dedykowany 24/7

 

* Fast attack:

Sorc - 1,5 sekundy.

Druid - 1,5 sekundy.

Palladin - 1,25 sekundy.

Knight - 1 sekunda.

 

* Główne miasta:

1 - Venore

2 - Thais

3 - kazordoon

4 - Carlin

5 - Ab'Dendriel

6 - wyłączone

7 - Liberty Bay

8 - Port Hope

9 - Ankrahmun

10 - Sharema

11 - Edron

12 - Svargrond

13- Liberty Bay

14 - Farmine

 

* Główne Questy:

- Demon Helmet

- Annihilator

- The Inquisition Quest

- Pits of Inferno Quest

- Svargrond Arena

- Wrath of the Emperor Quest

 

Błogosławieństwa do 100 lvl są darmowe i automatyczne.

 

| Zdjęcia z gry |

Beztyetuu_esnhwrs.png

Beztytduu_esnhwrq.png

Beztytuup_esnhwxh.png

Beztytuus_esnhwxx.png

Beztytuuu_esnhwxe.png

Beztytuyu_esnhwxw.png

 


LoxisOT


  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Drodzy gracze, stanowczo przestrzegam przed grą i kupowaniem przedmiotów na serwerach Loxis.pl oraz xavis.pl. Administracja serwera nastawia sie na maksymalnym wydojeniu z kasy graczy po czym zamyka serwer i otwiera go ponownie. Z winy admina który wprowadził poprawkę do gry ( a chodziło o zmianę wyglądu DP w thais) doszło do klonowania przedmiotów w domkach i następnej decyzji o zamknięciu serwera. 

 

Oczywiście administrator tj. osoba o nicku Kazelot obiecał rekompensate punktów premium, gdzie na serwerze sporo osób zainwestowało w item shop i to kwotami przekraczającymi 10-20zł, oczywiście żadnej rekompensaty nie ma a wszelakie próby wyegzekwowania poniesionych strat skończyły się na niczym.

Administrator jest do tego stopnia bezczelny że sam, zakładając nowe konta, pisze sobie przychylne komentarze. Po zagorzałej dyskusji na forum loxis.pl i wielu nieprzychylnych komentarzach, zbanował użytkowników, skasował wszystkie wiadomości i zablokował dostęp do komentowania.

 

Uważam że działanie administracji było celowe a wprowadzenie błędów do gry miało być pretekstem do zamknięcia serwera!

 

Jeszcze raz podkreślam celem administracji loxis.pl i xavis.pl jest zebranie pieniedzy od graczy po czym zamknięcie serwera i szukanie nowych naiwnych osób!

Opublikowano

Nie jestem żadnym innym kontem administratora, oszczerstwa Dash Dashera są zupełnie bezpodstawne bo gracze który wpłacali pieniądze do sms shopu i byli w stanie to potwierdzić dostali pełny zwrot punktów.

 

Oczywiście administrator tj. osoba o nicku Kazelot obiecał rekompensate punktów premium, gdzie na serwerze sporo osób zainwestowało w item shop i to kwotami przekraczającymi 10-20zł, oczywiście żadnej rekompensaty nie ma a wszelakie próby wyegzekwowania poniesionych strat skończyły się na niczym.

 

 

nie ma się w sumie co produkować nad taką osobą jak Ty, screeny są podane tutaj:

 

http://screenshooter.net/1920330/ikvywjk

http://screenshooter.net/1920330/pjrnifl

 

 

 

Administrator jest do tego stopnia bezczelny że sam, zakładając nowe konta, pisze sobie przychylne komentarze. Po zagorzałej dyskusji na forum loxis.pl i wielu nieprzychylnych komentarzach, zbanował użytkowników, skasował wszystkie wiadomości i zablokował dostęp do komentowania.

 

 

to jest moje konto czyt. Vtec z serwera loxis, wg Ciebie zagorzała dyskusja to było wyzywanie od najgorszych i pisanie że admin to oszust złodziej i żebyśmy tam nie grali? chciałbym tylko napomnieć że nieprzychylne  komentarze w 95% pochodziły od ciebie, zbanował tylko Ciebie i twoje śmieszne konta, fakt skasował wszystkie wiadomości w sumie nie wiem po co, ale to jego sprawa, a zablokowany dostęp był pewnie spowodowany Twoim "analfabetyzmowym" spamem płacząc i próbą wyłudzenia punktów

 

Dziękuję za uwagę i mam tylko nadzieję że osoba która nie potrafi sklecić 2 zdań bez słownika ortograficznego nie zniechęci Was do grania na tym serwerze  :)

pozdrawiam Vtec.

Opublikowano

To jest normalna sytuacja że zwykły gracz, nie mający nic wspólnego z administracja serwera tak się produkuje na forum aby zachęcić ludzi do gry? Wolne żarty i błazenada!

 

Uprzedzam jeszcze raz serwery loxis.pl i xavis.pl mają na celu wydojenie kasy od graczy, administracja jest niesłowna i nie ponosi za nic odpowiedzialności, nie dajcie się oszukać!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...