Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Build] Ile farmy powinienem mieć Zedem? I jaki build polecacie?


WhR

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalista
Opublikowano

Witam.
Gram zedem i jaką farmę powinnienem mieć nim? I jaki build polecacie teraz używam tego 
http://eune.op.gg/summoner/userName=WhRs I albo Paszcza albo GA
Jeszcze mam kilka pytań czy dmg z ignite "udziela" się w wybuchu ulta?
Tak samo z Botrkiem czy Hydrą
A jak coś jestem Silver IV więc też nie szalejcie z ilością tej farmy ^^
@Edit
I jeszcze kiedy jest koniec sezonu? Bo chciałbym golda wbić żeby skina mieć ^^ Cebula. Wiem.
Zdążyłbym przed końcem?

Opublikowano

Zedem farmi się bardzo łatwo, więc według mnie ten wynik powinien być wyższy, ale nie jest najgorszy. Trzymaj się zasady - 70 cs na 10 min. 

 

Ja składam go tak: Merce/Tabi/Jonki > BotRK > Yoummu > MoM > LW > BT/Banshee/GA

 

Koniec sezonu jest jakoś w środku października. Strzelam, że 14-16, jakoś tak :)

 

@down 

 

rozbawiłeś mnie =D

 

Jedynie co się nie zgodzę z @morness

 

Ja już nie kupuje BC jak mamy Yoummu. Wole zastąpić go Paszczą Malmortiusa. ;)

Opublikowano

Zedem farmi się bardzo łatwo, więc według mnie ten wynik powinien być wyższy, ale nie jest najgorszy. Trzymaj się zasady - 70 cs na 10 min. 

 

Ja składam go tak: Merce/Tabi/Jonki > BotRK > Yoummu > MoM > LW > BT/Banshee/GA

 

Koniec sezonu jest jakoś w środku października. Strzelam, że 14-16, jakoś tak :)

jak znalazles takiego silvera unrankedzie ( zapewnie nie masz nawet 60 w każdym meczu ) to gratuluje

 

@anty_szymicoza 55 farma bez wraithow do 10 minuty lub 45 z roamingiem.

Specjalista
Opublikowano

jak znalazles takiego silvera unrankedzie ( zapewnie nie masz nawet 60 w każdym meczu ) to gratuluje

 

@anty_szymicoza 55 farma bez wraithow do 10 minuty lub 45 z roamingiem.

jak znalazles takiego silvera unrankedzie ( zapewnie nie masz nawet 60 w każdym meczu ) to gratuluje

Mółgbyś pisać po polsku?

Opublikowano

IE na Zedzie? Ehm nie...

Składał bym:

merkury/tabi/jojańskie - botrk - yomuu - tłuczek ( po lw - czarny tasak )-   LW         - GA

 

Co do farmy:

 

powinieneś mieć 90 w 10 minucie, 190 w 20 oraz tak z 300 w 30.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Lol co wy piszecie chłopaki.

Zedem ma się prawie największą grę ze wszystkich champów w grze ><. 

Tak jak morness napisał 90-100 w 10 minucie to jest dobra farma u Zeda, bo przez jego pasywkę strasznie łatwo to idzie. Dodatkowo można przecież zrobić duszki czy wilczki.

Build Ci fajny @morness podał. (:

­

809131449509880369478.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...