Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Strona M2-Szablony Prawie Skończona! Potrzebuje Dotacjii


MarkoPro1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

A więc już strona M2-szablony jest prawie gotowa lecz niestety potrzebuję do tego pieniędzy aby mieć dobry

Serwer WWW

 

Dotacjie możecie wysłać za pomocą SMS-a (Patrz niżej na instrukcje)

 

Doładowanie - 2,0 zł

 

Wyślij SMS o treści AP.PTM2 na numer 72068 . Koszt SMS-a to 2 zł netto ( 2.44 brutto).

_________________________________________________________________________________________

 

Doładowanie - 3,0 zł

 

Wyślij SMS o treści AP.PTM3 na numer 73068 . Koszt SMS-a to 3 zł netto ( 3.66 brutto).

_________________________________________________________________________________________

 

Doładownie 5,0 zł

 

Wyślij SMS o treści AP.PTM5 na numer 75068 . Koszt SMS-a to 5 zł netto ( 6.10 brutto).

_________________________________________________________________________________________

 

Doładowanie 6,0 zł

 

Wyślij SMS o treści AP.PTM6 na numer 76068 . Koszt SMS-a to 6 zł netto ( 7.32 brutto).

________________________________________________________________________________________

 

Doładowanie 9,0 zł

 

Wyślij SMS o treści AP.PTM9 na numer 79068 . Koszt SMS-a to 9 zł netto ( 10.98 brutto).

________________________________________________________________________________________

 

Po wysłaniu SMS wyślij Mi KOD który oczymałeś SMS'em na mój :

 

E-Mail : [email protected]

 

Proszę pisać w temacie że wysłaliście mi kod na E-Mail

 

Potrzebuje 18 zł

 

Dla niedowiarków tutaj screen (kożystam ze strony Proserwer.pl)

 

dowd.png

Chcesz własny Launcher na serwer?

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...