Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Katarina The Sinister Blade - nie laduje sie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje pomocy, poniewaz nie laduje mi sie skrypt do katariny.
Po wejsciu do gry nie ma sensu klikanie shift, nic sie nie dzieje;/ w logu na chacie pojawiaja sie tylko problemy z "LoadVipScript" nic wiecej. dodam ze inne skrypty dzialaja(np pod ryze jakis mialem i dzialal, scrackowany sac reborn tez) aczkolwiek np shadow vayne, extrra hud i FGE tez nie dawaly zadnego efektu w grze
z gory dziekuje za pomoc

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

dobra, sciagnalem bola z tematu http://www.mpcforum.pl/topic/1262927-jak-wbic-golda-na-free-userze/ i po problemie
temat do zamkniecia/wyrzucenia

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...