Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Postać górnych lotów dla początkującego.


Eftar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Od niedawna znów gram tę gierkę. Co prawda poradniki widziałem, ale żaden nie nie skupia się na przeglądzie kilku bohaterów. Potrzebowałbym rady odnośnie pierwszego bohatera. Mam darmówki jak Garen, Ali czy Tristama. Szczerze? Szału nie było. No może poza Tristamą. Niedługo uzbieram 6,3k mieczyków. Mniej-więcej wtedy, podobno, zaczynają się przyzwoite postaci. Nie mam jakiejś paczki na mecze, więc chciałbym, żebyście polecili mi coś uniwersalnego, ale i jednocześnie coś mobilnego. Pozdrawiam.

Opublikowano

to ze postac ksoztuje 6300 NIE OZNACZA że jest lepsza od tej co kosztuje 450, a droższe sa tylko dlatego ze sa nowsze

<>

Opublikowano

Polecam

Top - Fiora, Ryze, Lulu, Irelia, Yorick

Mid - Katarina,Akali,Fizz,Zed,Syndra,Cassio,Lissandra

Jungle - Lee Sin, Hecarim, ww, Udyr

Adc - Cait,Tristana,Vayne

Support - Tresh,Leona,Morgana

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Zed

 

+harras

+dobrze sobie radzi na linii

+szybki push

+łatwa farma

+slow

+passyw W dodaje nam AD

+świetne combo

+łatwo dostać się do ADC/APC

+escape

+mobilny

+energia

-energy costy

-trzeba ogarnąć jego mechanikę aby dobrze nim grać

 

@Alex Mercer napisałem w minusach, że trzeba go ogarnąć. Mi wystarczyło +/- 10 gier :)

Opublikowano

@Merceddes Pojebało ? Zed dla takiego newbie ??? On tego w życiu nie ogarnie :P

Ja polecam na dobry początek nauczyć się grać Annie. Dobra postać, po wyczajeniu buildu robisz jatke na midzie :) 

+ Q regeneruje mane

+ W duży dmg 

+ odporność na magię z E

+ ulta Summon może zadecydować o losie tf

+ ogólnie duży dmg

+ ogłuszenie co 3 skill

+ harras

+ łatwo ogarnąć

 

Nią ogarniesz całą mechanikę gry na tyle, by grać potem czymś zajebistym (Katariną xD ). 

 

Jak masz pytania jakieś o lola to dawaj na PW, chętnie pomogę :)

3d10a40e96e20.png

Opublikowano

@Alex Mercer

prawda co do Zeda.

 

A Annie to jest kozacka nie trudna, łatwa do ogarnięcia,

6 lvl zdobywa i większość miderow na Combo składa.

Opublikowano

Z grubsza racja. Ma jeden minus.... trzeba umieć składać itemy bo inaczej lipa. Zed jest dobry ale mechanika tych cieni jest tak c*****o trudna że czasem brązy-silvery mają z tym problem, znam takich paru którzy feedują nim równo i twierdzą że ogarniają xD

3d10a40e96e20.png

Opublikowano

@up 
Nie tylko brązy silvery i brązy , wyżej ludzie też czasem nie ograniają.

Polecam:

Talon

+escape

+slow

+burst z W 

Opublikowano

Pewnie powiecie, że strzeliłem sobie w stopę, ale zakupiłem Yasuo. Zauważyłem, że bez itemów jest do kitu. W początkowej fazie jak trafie na dystansową klasę i supporta, jak np. lux czy soraka, to jest ciężko. Jest w końcowej fazie, to zjada wszystko. Musze jeszcze go ogarnąć, ale też dzięki za wypowiedzi. Na pewno z nich skorzystam. ;) - Już zbieramy mieczyki.

Co do Zeda, raz nim grałem i mnie to zniechęciło. Fajnie wygląda postać, ale granie nią to nie dla mnie. :P

@edycja

Post użytkownika @sensus12 jest nie na temat. Domyślałem się tego i dlatego użyłem słowa "podobno".

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...