Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny serwer Metin2 - Szukam osób do Teamu + Sponsor


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie :)


 


Część z was może mnie kojarzyć z YT . Otóż postanowiłem stworzyć własny serwer Metin2.


Lecz jak wiadomo sam tego nie zrobię. Dlatego też, szukam osób do pomocy.


Do moich obowiązków należałoby oczywiście: reklama, opieka w grze, pomoc na TS3,


oraz pomoc na forum :)


 


Poszukuję osób do teamu na wszelkie pozostałe stanowiska:


- Grafik


- Sponsor


- WebMaster


- Client Master


- Quester


- Technik


 


Nie ukrywam, że najchętniej podjąłbym współpracę z firmą, aczkolwiek


pojedyncze osoby też mogą się do mnie zgłaszać ze swoją ofertą :)


 


Jeśli byłbyś zainteresowany współpracą, zapraszam do kontaktu:


 


GG: 37561050

Opublikowano

kolejny który jest w tym team'ie najmniej ważny szuka reszty osób... , wymienione przez ciebie osoby by sobie poradziły z serwerem bez ciebie , wiec nie rozumiem po c**j wogóle takie rzeczy piszecie.

Opublikowano

kolejny który jest w tym team'ie najmniej ważny szuka reszty osób... , wymienione przez ciebie osoby by sobie poradziły z serwerem bez ciebie , wiec nie rozumiem po c**j wogóle takie rzeczy piszecie.

 

Kolejny , który nic nie robi ? Napisałem, że zapewniam reklamę. Naucz się czytać.

Opublikowano

pierw trzeba zrobić coś żeby było co reklamować ;)

 

więc nie pierdol ze czytać nie umiem , raczej jest tak że osoby wymienione wyżej szukaja osoby od reklamy a nie na odwrót..

Opublikowano

pierw trzeba zrobić coś żeby było co reklamować ;)

 

więc nie pierdol ze czytać nie umiem , raczej jest tak że osoby wymienione wyżej szukaja osoby od reklamy a nie na odwrót..

Pewnie mama odcieła kieszonkowe to pomyslal ze zarobi troche na gotowcu z mpcforum.

 

Nie polecam.

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

Moge ci pomóc jako webmaster ale tez mam duze doświadczenie z maszynami FreeBSD więc jakbyś był zainteresowany pisz na pw

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...