Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z: Komendy --- Wszystkie Po Polsku


MorpionPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raziel, 80009 (sprawdz sobie, na pl jest wyglad taki sam) tylko ze na plikach CN on przenosi do M1 a nie zamienia lidera gildii ;x

brak ;<

Opublikowano

ID na broszure szermierki to: 70031

 

Stara nazwa to: Strategia Kontraktu

 

 

brak ;<

Opublikowano

UP - bo to zła komenda prawidłowa to taka:

/set <nick> max_hp <liczba>

/set <nick> max_sp <liczba>

Próbowałem parenaście razy ale po jakiś 3 min lub gdy ktoś cię uderzy to wraca do poprzedniej liczby HP lub SP :]

Opublikowano

Niezle, Dlugo Musialem szukac Na Google Nie Bylo A Tu Na MPC Patrz Wszystkie ID!

sygnaturka.jpgRobie Sygnatury Poprostu Powiedzcie Mi Jakiego Moba Lub NPC-ta Chcecie Na Obrazku I Jakie Napisy To Zrobie

Sygny robie Pod Kolor MPCForum

Opublikowano

A jak dać komuś bana na swoim serwie?

Mi Zadzialalo /status <nazwa uzytkownika z DB account> block

sygnaturka.jpgRobie Sygnatury Poprostu Powiedzcie Mi Jakiego Moba Lub NPC-ta Chcecie Na Obrazku I Jakie Napisy To Zrobie

Sygny robie Pod Kolor MPCForum

Opublikowano

Komendy Sa Super ale tymi nowymi komendami to chlopie zanim wkleisz chociaz postaraj sie przetlumaczyc czesc bo widac ze robiles na odpierdziel byle by zrobic i za to chcesz pochwalki chlopie ogarnij sie

65178280029936825182.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...