Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Ściąganie odcinków anime z player'a VK


SolidMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Pierwszym krokiem będzie odtworzenie naszego anime z player'a VK.

 

10461321_316994578468972_245268529230911

 

Następnie klikamy logo VK, które przeniesie nas na stronę vk z anime.

 

10574259_317000098468420_779588132892495

 

Po tym kopiujemy adres strony.

 

Wchodzimy na stronę pod adresem:

http://www.tubeoffline.com/

10563102_316957695139327_744377807017905

 

Wybieramy nasz player VK.

 

15653_317002078468222_609546365049369456

 

Skopiowany wcześniej link wklejamy w miejsce koło napisu „Video URL”.

 

10470724_316990898469340_821374694804462

 

Po załadowaniu miniaturki anime wybieramy interesującą nas jakość i klikamy przycisk „GENERATE”.

Zaraz po czym klikamy prawym na ->HERE<- i wybieramy „Zapisz element docelowy jako...”

 

10457556_316965948471835_560263884815372

 

Następną czynnością jest wybranie miejsca zapisu i ewentualna zmiana nazwy.

Gdy już wybraliśmy folder/zmieniliśmy nazwę klikamy „Zapisz”

 

10423307_316989065136190_148810959775876

 

Cieszymy się pobranym anime ^_^

 

Pamiętajcie by wasze anime było zuploadowane na serwerach VK.

 

Ten poradnik jest skierowany do osób które:

-nie chcą bawić się z napisami/nie potrafią usunąć i dodać napisów do anime.

-chcą obejrzeć dany odcinek anime np. na telefonie.

-oraz tych osób których sytuacji nie wymieniłem wyżej.

Opublikowano

Czyms to sie rozni od wersji online?

 

na przyklad tym ze gdy wkurwiona matka wylaczy ci internet bo nie zjadles sniadania o 3 w nocy albo nie odrobiles zeszlorocznego zadania domowego w podstawowce to bedziesz mogl to ogladac.

TDJIuac.png

XDD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...