-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
FailStunt
FailStunt
Witam. Wczoraj wieczorkiem sprawdziłem sobie aktualizacje mojego hardware. Okazało się że muszę zaktualizować sterowniki mojej karty graficznej (specyfikacja na dole). Noo okej, ściągnąłem najnowszą wersję ze strony producenta, zainstalowałem. Wszystko poszło bezbłędnie i bezproblemowo. Dzisiaj rano włączam mojego lapka, jest ekran ładowania Windowsa, i czarno. Słyszę ten dźwięk Windowsowy włączania systemu i tyle. Ekran jest przyciemniony jak w trybie przyciemnienia (u mnie na ASUSie Fn+F7). Niestety komputer nie reaguje na te przyciski. Tryb ten polega na tym że ekran staje sie czarny, ale pod mocne światło widać co się na nim dzieje. Udało mi się jakość dojść do właściwości karty i przywrócić dawny sterownik. Po restarcie ekran działa normalnie. Nie wiem co jest powodem, może ktoś z was miał tak samo i sobie z tym poradził? Liczę na pomoc
Specyfikacja:
ASUS N52D
AMD Turion II P520 Dual - Core 2.3Ghz
ATI Mobility Radeon HD 5730 1GB
2GB RAM
Windows 7 64-bitowy
3 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.