Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak trollować na ts jak mc grzecio


KaiwolS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciał bym kolegów potrolować na ts tak jak mc grzesio ale nie wiem jak. Chodzi mi o to że bym mógł mówić ale też puszczać te trolle. Nie miks stereo.

Pls pomóżcie.

 

Edit#

Może być to miks stereo bo już ogarniam to, lecz jak mam zrobić żeby coś na co ma się puścić (wiem że to sensu nie ma, chodzi o mp3) było na klawisz.

Np.  Ten co gra w cs Kamil jakiś tam mówi  "Japier*ole" i ja bym to chciał na num5, jak to zrobić?

xD


 


 

Opublikowano

To nie jest tak jak w cs. W cs używa się HLSS jak się nie mylę i tam binduje się na klawisz... Zewnętrznie nie zrobisz tak... Ew. Wszystkie dźwięki wrzuć do 1 folderu i włączaj.

 

 

 

Opublikowano
http://addons.teamspeak.com/directory/addon/miscellaneous-plugins/TS3-Soundboard-Plugin.html

Plugin do TeamSpeak'a który pozwala ci na robienie bindów z dźwiękami jak w HLSS 

 

Dzięki wielkie, teraz chyba muszę iść do działu muzyka po te trolle co ma mcgrzsio.

 

Czy może ktoś zna ale tak już podzielone w mp3.

Bardzo bym prosił o podanie linku.

xD


 


 

Opublikowano

Jest jeszcze mozliwosc zrobienia czegos takiego jak Virtual audio cable cos typu bota muzycznego np w winampie dasz sobie dzwieki i beda je slyszec
 

Pozdrawiam :)

miravo2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...