Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Free user+BoL - wychodzenie z niskich dywizji?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem ze byl juz pewien tutorial na ten temat, ale kieruje do was bardziej konkretne pytanie i chcialbym rowniez poznac kilka mozliwych teorii na ten temat, nie tylko jednego autora tutka ;)

Moj problem jest nieskommpliokwany, bedziemy z kolega grac duo i chcemy wyjsc do +/- Golda V, ew. S1. Chcemy uzywac BoL-a zeby zrobic to dosc szybko. Nie chcemy wydawac ani zlotowki na VIPy, skrypty itp.

 

Wobec tego prosze o podanie waszych sposobow na wyjscie, najlepiej jaka postac(ew. na jakiej pozycji) + jakie skrypty.

PS. Wiem, ze nie wolno publikowac zadnych crackowanych skryptow, ale chyba pisac o nich mozna prawda? Wystarczy napisac "ja uzywalem, ale bron Boze nei szukaj tego w google, bo tego zabrania regulamin"  a ja sam ocenie czy decyduje sie na ten straszny czyn ;)

PS2. Sprawdzam skrzynke PW ;p

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

Wiem ze byl juz pewien tutorial na ten temat, ale kieruje do was bardziej konkretne pytanie i chcialbym rowniez poznac kilka mozliwych teorii na ten temat, nie tylko jednego autora tutka ;)

 

Moj problem jest nieskommpliokwany, bedziemy z kolega grac duo i chcemy wyjsc do +/- Golda V, ew. S1. Chcemy uzywac BoL-a zeby zrobic to dosc szybko. Nie chcemy wydawac ani zlotowki na VIPy, skrypty itp.

 

Wobec tego prosze o podanie waszych sposobow na wyjscie, najlepiej jaka postac(ew. na jakiej pozycji) + jakie skrypty.

PS. Wiem, ze nie wolno publikowac zadnych crackowanych skryptow, ale chyba pisac o nich mozna prawda? Wystarczy napisac "ja uzywalem, ale bron Boze nei szukaj tego w google, bo tego zabrania regulamin"  a ja sam ocenie czy decyduje sie na ten straszny czyn ;)

PS2. Sprawdzam skrzynke PW ;p

Neo's Little Helper + Freaking Good Evade (takie sobie, ale free) może być free reborn, ale moim zdaniem to bardziej przeszkadza grać niż pomaga. Darmowy reborn wyłącza prawym myszki dany tryb, postacią się beznadziejnie steruje lewym przyciskiem. Wbudowane opcje jak zoomhack, minimaphack. Dla postaci jak lee ward jump, dla tfa jak nie znasz kolejności kart, to pick card jest dobry. Tylko, że to tf na low elo to bardzo mierny pick IMO.

Opublikowano

Neo's Little Helper + Freaking Good Evade (takie sobie, ale free) może być free reborn, ale moim zdaniem to bardziej przeszkadza grać niż pomaga. Darmowy reborn wyłącza prawym myszki dany tryb, postacią się beznadziejnie steruje lewym przyciskiem. Wbudowane opcje jak zoomhack, minimaphack. Dla postaci jak lee ward jump, dla tfa jak nie znasz kolejności kart, to pick card jest dobry. Tylko, że to tf na low elo to bardzo mierny pick IMO.

Wtf? Czemu mu mieszasz z tym Rebornem? Wiesz, że wyłączanie trybu PPM można wyłączyć i zresztą ta opcja jest użyteczna tylko wtedy gdy użwasz toggle, prawda? Nie mów, że zbindowałeś chodzenie na LPM, bo nie wiedziałeś, że to się wyłącza w menu xDDDDDDD

 

@topic

Reborn jest jak najbardziej zajeb.isty, działa na free userze elegancko nawet na poziomie diaxa, więc nie słuchaj typa u góry. Oczywiście potrzebny crack (google i "stefsot"). Oprócz tego Syndra free http://botoflegends.com/forum/topic/23554-script-honda7s-syndra-for-free-users/, Cassiopeia (http://botoflegends.com/forum/topic/25486-prod-14vpredfreevipcassiopeia-du-couteau-v0933107/), Extrahud (http://botoflegends.com/forum/topic/18168-freevip-extrahud-v116-update-09072014/), Ryze http://botoflegends.com/forum/topic/23781-script-ryze-the-rogue-mage/ (albo RTTC z tej samej strony co Reborn) + na tym poziomie sprawdzi się jeszcze Katarina the Sinister blade. FGE nawet nie ściągaj, bo syf.

Opublikowano

co do tego FGE, to jak to ma mniej wiecej dzialac? bo szczerze powiedziawszy nie potrafie chyba tego odpalic, a przetesowalbym w sumie

ps. shadow vayne+reborn i 34/7 w meczu 3vs5 easy win ;p

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...