Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wybrać MTA czy SA:MP? Szukam serweru na którym jest więcej osób i jest rozbudowany.


Norbertpl22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam do was pytanie jak jest napisane w temacie. Potrzebuje informacji o tym gdzie gra więcej ludzi i który mp ma wiecej opcji jeżei chodzi o serwer.

Opublikowano

Zależy jaki serwer :)

RP-MTA

DM-Samp :)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

MTA ma większe możliwości i jest ogólnie bardziej rozwinięte pod względem technologicznym, zaś SAMP jest dobry na serwery 4fun typu DM.

9amUS1C.png
Opublikowano

Tak to prawda MTA ma więcej opcji i jest nawet dobry do serwerów RP lecz moim zdaniem to SAMP jest najlepszy dlaczego? więcej ludzi gra jak możesz sam zobaczyć na jednym serwerze ruskim gra aż tysiąc ludzi więc to coś znaczy? a na dodatek na sampie są dużo serwerów DM a na MTA więcej jest serwerów DayZ.

Opublikowano

Ja ci polecam MTA ogólne styl jest fajnie zrobiony. Skryptowanie w .lua jest o dużo łatwiejsze niż w SAMP'ie.

Opublikowano

Ja polecam MTA - do serwerów typu DayZ, py-life a SA-MP - do fun, rp jak mrucznik czy forgame czy jakos tak nie pamietam nazwy :)

76561198069051974.png

CPU: AMD Athlon 64 X2 4200+ 2,21 GHz

GPU: Nvidia GeForce 8600 GT

RAM: 2 GB

HDD:  SEAGATE 75 GB

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Tak to prawda MTA ma więcej opcji i jest nawet dobry do serwerów RP lecz moim zdaniem to SAMP jest najlepszy dlaczego? więcej ludzi gra jak możesz sam zobaczyć na jednym serwerze ruskim gra aż tysiąc ludzi więc to coś znaczy? a na dodatek na sampie są dużo serwerów DM a na MTA więcej jest serwerów DayZ.

 

W sampie od bardzo dawna są boty nabijające sloty, więc nie ma sensu patrzeć na jakieś ruskie serwery.

Z polskich serwerów, jeszcze rok temu największy był net4game w sa:mp, ale od dawna przebił go PYLife w MTA i teraz tylko on się liczy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...