Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Chodził po naprawie tydzień i się nie chce włączyć


Gość Matrixen

Pytanie

Opublikowano

Więc tak gdy dzisiaj chciałam włączyć komputer nie chciał się uruchomić, wczoraj chodził bardzo dobrze. Kiedyś też tak miał, tylko że na drugi dzień się uruchomił a potem w ogóle nie chciał się uruchomić.

P.S Jest to mój drugi komp ale jest on zastępczy i stary

Proszę o szybką odpowiedź

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znowu gdybasz... :/

dobrze złożony komputer nie ma prawa mieć zwarć no chyba że tylko z winy składającego

 

 szukaj zwarcia a nie pytaj gdzie może być bo może być wszędzie jak zostawiłeś śrubkę w obudowie czy na płycie albo karcie, może jakis kabel zrobił zwarcie

rozbierz i złóż od nowa cały komp

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Proszę o zamknięcie tematu, problem został rozwiązany.

Opublikowano

to w czym masz problem?

skoro wiesz że nie działa to najpierw sprawdź i znajdź to co uszkodzone i napraw,

jak już wcześniej  go sam naprawiałeś to znowu go naprawiaj  gdybaniem co się teraz zepsuło na pewno go nie naprawisz ani nikt z forum nie jest w stanie w żaden sposób stwierdzić uszkodzenia poza zgadywaniem

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

co jak ? znajdź co uszkodzone i wymień, to jedyne co można zrobić i na dodatek tylko i wyłącznie ty możesz to zrobić

podanie jakie części ma komputer nic nie zmienia bo nadal twoim problemem będzie coś wymienić

 

  jak widać nie masz sprzętu czy wiedzy by podstawowe komponenty komputera sprawdzić podmieniając na inne dobre bo tylko tak możesz zlokalizować uszkodzoną

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Ale jak?

procesor jest z firmy Intel a karta graficzna z nividi

Opublikowano

Mam trochę wiedzy o tym może gdzieś coś robi zwarcie?

Opublikowano

Właściwy wtyczki takie same.Podzespoły podam jutro rano

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...