Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie moge postawić serwera Sc 1.6 Non-Steam HLDS hamachi


ElitarnyPL10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!
Obejrzałem już 5 poradników i wszędzie to samo ale jak tak robie to nie działa mój serwer nie mogę wejść :(.

 

Więc robię tak:

 

Uruchamiam serwer:

http://zapodaj.net/e3c52803c4643.jpg.html

 

Konfiguruje:

http://zapodaj.net/a3bb3418d4fdd.jpg.html

 

Serwer uruchomiony poprawnie ale nie moge wbić

http://zapodaj.net/19ffc7c913d08.jpg.html

 

Hamachi jest włączone sieć stworzona ale i tak nie moge wbić Biorę IP z swojego Hamachi i pisze :27015

http://zapodaj.net/31472f3c45994.jpg.html

 

W konsoli nie ma żadnych logów

http://zapodaj.net/81c622cba67a9.jpg.html

 

 

 

 

 

 

Prosze pomuszcie! Chce pograć z kolegami w CS 1.6 :)

 

Opublikowano

Moze niech twoi koledzy zrobią serwer.

 

Wyłącz zapore systemową

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

wyłączenie zapory systemową jak nie pomoże to dzialamy dalej:-)

Opublikowano

No zobacze wyłącze zapore systemu


Zapore wyłączylem i dalej nie działa ale serwer normalnie działa ale nie moge wbić :((

Opublikowano

Najlepiej jest postawić serwer na hostingu 

ja osobiście polecam gamehoster.net 

Jedyny minus że trzeba zapłacić ale ceny są niskie  

Radio nowej generacji --> https://plug.dj/dispark/ <--Radio nowej generacji 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...