Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Pomocnika/Technika/ zostane sponsorem - zreszta wiecej info w temacie...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robię nowy server Metin2

Typ : Medium lub hard/medium

Nazwa : <do wymyslenia>

Oferuję od siebie :

- Ogarnięcie Pythona <Poziom Dobry>

- Lua < Poziom Bardzo Dobry>

- Całą resztę związaną z konfiguracją,edycją plików <poziom Z*******y Master>

- Posiadam Dedyka

- Posiadam do Testow, aktualnie 4 vpsy z BSD <do dedyka dostepu na pcozatku wspolpracy bym nei dal, wiec na vps posiedzimy :)>

- Reklame bardzo bra tez ogarne, nie jestem technikiem co ma na koncie 5zl i szuka jakis sponsorów

- Jeżeli masz zamiar pisać do mnie z ofertą sponsoringu to sobie odpuść, NIE BEDE DLA CIEBIE ZAPIERDALAL, ZEBYS SOBIE ZA NIC ZGARNIAL PIENIAZKI ;) <chyba, ze poza wydatkami cos potrafisz i bedziesz w stanie cos robic.>

- Zabezpieczenie maszyny też poziom master, wszystkie firewalle i wgl bajka, poezja tylko moja babcia się włąmie jak usiadzie do tego kompa

To chyba na tyle z mojej strony, bez zbednego pierdolenia, jak cos pisac. Kontakt nizej podam.

- ogolnie sponsoring, JESLI TRZEBA ZASPONSORUJE INNE PROJEKTY :)

 

Poszukuje :

Osoby która mogła by mi pomagać przy projekcie.<We wszystkim, nie toleruje, ze ktos potrafi np tylko pisać questy..> technik to technik bez pierdolenia

Osobą, która zna się tylko na grafice, lub troche na grafie + pliki serweroe też bym nie pogardził

Oczekuje :

Dobrego kontaktu, stałej współpracy, osoby która zna się w tym fachu.

Jeżeli znasz się na tych rzeczach Pisz śmiało pod postem bądź PW lub gg 19863039

 

Tak Pozdrawiam Adi aka AdiUberGames z tej strony, wyprzedzajac komentarze w moją strone, miałem już pare serwerów staly miesiac zarobily 30-40tysiecy i je wylaczalem, zeby miec z tego hajs i przez to zostałem złodziejem jak ludzie sami dobrowolnie kupowali te SM. ;) Dzieki bardzo, takze jak cos pisac chetni.

 

 

GG: 19863039

 

Przed chwila zmajstrowałem w 20minutek taki mały zarysik serwera, oczywiscie trzeba go dopracować itd. ale to już później razem.

 

 

Max lvl: 130

Max pkt. statusu: 100

nowy bon1 - mapy do expa 90-100lvl

nowy bon2 - mapy do expa 100-110lvl

nowy bon3 - mapy do expa 110-120lvl

nowy bon4 - moby dungeonowe(?)

 

System ulepszeń:

{

Bronie:

65 --> 80-90 --> 90-100 --> 100-110 --> 110-120

Bonusy:

80-90 > 2-12 na diably // 2-12 na ludzi

90-100 > 2-12 nowy bon1 // 2-12 nowy bon2

100-110 > 12-22 nowy bon2 // 2-12 nowy bon3

110-120 > 12-22 nowy bon3 // 12-22 na ludzi

 

Zbroje:

66-70 --> 80-90 --> 90-100 --> 100-110 --> 110-120

Bonusy:

80-90 > 20 magia // 100 - 1000 HP

90-100 > 20 magia // 1100 - 2000 HP

100-110 > 20 magia // 2100 - 3000 HP

110-120 > 20 magia // 3100 - 4000 HP

 

Bizuteria:

EXP(mam na kompie):

80-90 --> 90-100 --> 100-110 --> 110-120

Bonusy:

80-90 > 1-10 potwory // 100 - 500 HP

90-100 > 11-20 potwory // 600 - 1000 HP

100-110 > 21-30 potwory // 1100 - 1500 HP

110-120 > 31-40 potwory // 1600 - 2000 HP

 

PVP(nowe z pla):

80-90 --> 90-100 --> 100-110 --> 110-120

Bonusy:

80-90 > 1-10 luda // 100 - 500 HP

90-100 > 11-20 luda // 600 - 1000 HP

100-110 > 21-30 luda // 1100 - 1500 HP

110-120 > 31-40 luda // 1600 - 2000 HP

}

 

Umiejetnosci:

{

Skille:

m1 - 1ku

m2 - 1ku

m3 - 1ku

m4 - 2ku

m5 - 2ku

m6 - 2ku

m7 - 3ku // 25% ze wjedzie na g1

m8 - 3ku // 50% ze wejdzie na g1

m9 - 3ku // 75% ze wejdzie na g1

m10 -3ku // 100% ze wejdzie na g1 xD

 

Um. pasywne:

Combo - ku dropi w grze standard

Dowodzenie - ku dropi w grze standard

Polimorfia - ku dropi w grze standard

Przywolanie konia - ku dropi w grze // 50% na start(5poziom)

Jezdziectwo - konia dostajemy na 10lvl otwierajac skrzynie ucznia (1poziom) ~~ dalsze rozwiniecie {Kon}

Jezyki - all p na start (wywalic z klienta)

Gornictwo - daje to cos wgl????

Dungeon Master - Pkty dungeonow <jak da rade to max tysiac na przyklad> ~~ dalsze rozwiniecie {Dungeon Master}

}

 

Kon:

{

1 lvl na 10 poziomie postaci

medale czytamy(bez limitu czasowego)

1-10 poziom // 40% na pomyslne przeczytanie

11 poziom robimy boja - jakas misja(moze taka jak na pl albo cos)

12-20 poziom // 25% na pomyslne przeczytanie

21 poziom robimy militara - jakas misja(moze taka jak na pl albo cos)

 

Bonusy:

1-10lvl konia dalbym 100 hp co lvl , ale tylko na koniu

11 - bojowiec 10% na potwory , tylko na koniu

12-20 znowu dawac 100 hp co lvl, ale tylko na koniu

21 - militar kolejne 10% na potwory, tylko na koniu

}

 

Dopalacze:

{

Kamienie dostepne w is/drop

-------------

--I Stopień--

-------------

1 kamien 10 na potwory na 12h

2 kamien 10 na luda na 12h

3 kamien 1000hp na 12h

4 kamien 10% mniej obrazen na 12h

5 kamien 10% kryta i szycia na 12h

--------------

--II Stopień--

--------------

1 kamien 15 na potwory na 3dni

2 kamien 15 na luda na 3dni

3 kamien 1500hp na 3dni

4 kamien 15% mniej obrazen na 3dni

5 kamien 15% kryta i szycia na 3dni

---------------

--III Stopień--

---------------

1 kamien 20 na potwory na 7dni

2 kamien 20 na luda na 7dni

3 kamien 2000hp na 7dni

4 kamien 20% mniej obrazen na 7dni

5 kamien 20% kryta i szycia na 7dni

}

 

Mapy:

{

EXP:

90-100lvl //2 mapy do expa // ZROBIONE!

100-110 //2 mapy do expa // ZROBIONE!

110-120 //2 mapy do expa

DUNGI: (caly system w Dungeon Master)(wejscie na Dungeony co 6h)

10/20/30/40/50/60/70/80/90/100/110/120lv - 1mapa // endymion wie ocb // ZROBIONA!

40lv <od 35 do 60lvl>

60lv <od 55 do 75lvl>

80lv <od 75 do 120lvl>

90lv <od 85 do 120lvl>

100lv <od 95 do 120lvl>

110lv <od 105 do 120lvl>

120lv <od 110lvl> - Glowny BOSS serwerowy // jakis super drop

DT - 40lvl+

Katakumby - 75lvl+

Barnowowa pajakow - 60lvl+

Bramy piekiel - 85lvl+

komnata berana - 75lvl+

prywatne DT

}

 

Dungeon Master:(wcyferki na poczatku oznaczaja lvle od dungów opisanych wyzej ^)

{

10/20/30/40/50/60/70/80/90/100/110/120lv 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10/11/12 pkt

20 - 5 pkt // wejscie od 0 pkt

40 - 7 pkt // wejscie od 0 pkt

60 - 10 pkt // wejscie od 50 pkt

80 - 15 pkt // wejscie od 100 pkt

90 - 20 pkt // wejscie od 200 pkt

100 - 30 pkt // wejscie od 350 pkt

110 - 40 pkt // wejscie od 500 pkt

120 - 50 pkt // wejscie od 1000 pkt

}

 

Biolog:

{

30lvl - 10 zebow FuBu 10% szybkosc ruchu // co sekunde

40lvl - 15 Ksiegi klatw 10% na DT // co sekunde

50lvl - 20 pamiatek po demonie 100 DEFA // co sekunde

60lvl - 25 matowych lodow 65 ataku // co 5 minut

70lvl - 30 konarow zelkova 10% kryta // co 30minut

80lvl - 35 certow 10% na luda 10% na moby // co 30 minut

90lvl - 40 czerw. koanrow 15% odpornosci na ludzi // co godzine

100lvl - 45 czegos tam 15% szybkosci zaklec // co godzine

110lvl - 50 czegos tam 10% przeszycia // co 2h

115lvl - 75 czegos tam 20% silny przeciwko ludziom // co 2h

120lvl - 100 certyfikaty bossow z dungeonu // 100% na drop na kazdym dungu> 200 ataku // 3k hp // co3h

}

 

 

 

AA i bym zapomnial, posiadam dziesiatki plików serwerowych, ktorych nikt nie posiada, jezeli cos bedzie potrzebne to sie uzyje.

 

AA no i jezeli kogos to bardzo obchodzi to mam 20lat.

 

Tak, sie ze mna zarabia - w tle temat z mpc :)

1331714647041211005302.jpeg

Opublikowano

Polecam, bardzo spoko ziomek, gdy jakiś jest problem zawsze pomoże doradzi, nigdy nie odmówi, stąd można wywnioskować, że pomocny i pracowity.

Jak najbardziej polecam

Opublikowano

Jestem grafikiem i w tej chwili robię layout pod mój serwer. Jeżeli jesteś chętny napisz na GG: 40598120. 

Robię grafikę pod całego clienta/prezentacje + stronę i jeszcze zakodowaną z różnymi bajerami (jakimi dowiesz się jak napiszesz). 

Jestem w stanie również zainwestować pieniądze na reklamę/ czy tam coś innego. 

Kontakt ze mną cały czas na GG/ Skype/ TS3/ telefon/ e-mail i co jeszcze tam wymyślisz ;) 

Opublikowano

Polecam. Uczciwy, ogarnięty z ułańską fantazja. Można przy nim sie swietnie wybic by w przyszłosci spijać z nim nektar, z kwiatów metina.

Opublikowano

Halo halo? czy to ciura aka rura?

 

Mogę polecić, bo rozpisałeś się na człowieka który niby wie co pisze ale jest inaczej xD?

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Halo halo? czy to ciura aka rura?

 

Mogę polecić, bo rozpisałeś się na człowieka który niby wie co pisze ale jest inaczej xD?

ciura PYNKALA rura, a tak btw luju kim ty jestes, ze jestes z Gdyni i mnie znasz? :D
Opublikowano

Nie polecam adirosa, złodziej i prostak.

czekam, na wiecej, powiedz mi tylko gdzie Cie k***a okradlem? :D wgl kogokolwiek? znasz mnie? nie, dziekuje tyle w temacie, bo jak tylko moge to kazdemu pomagam ;) < co do okreslenia prostak :)

Opublikowano

Halo halo? czy to ciura aka rura?

 

Mogę polecić, bo rozpisałeś się na człowieka który niby wie co pisze ale jest inaczej xD?

Dj Ciura Pekła Rura

 

10174779_665662346832729_274826719484543

 

Osoby NIE POLECAM.

 

Miała z moją osobą 2 serwery

 

Dracos - Poświęciła mu około 5 h

Memorial -Poświęciła 2h dziennie do puki hajsy się zgadzały.

 

Co do jego umiejętności tak średnio jestem przekonany. AdiUberGames twierdził że wojen gildii na 2089 game nie da się dodać.

 

Mapy ma nędzne. Mówił na Filmach że on robił a co do czego wyszło że są by Vataharek .

 

Nie polecam jeszcze raz. UberPedała

 

idziemy budować Formę>?

 

    https://www.youtube.com/watch?v=jG0fetmQSjE

 

O k***a zawał. Wróciłeś na yt . Ide się zabić.

czekam, na wiecej, powiedz mi tylko gdzie Cie k***a okradlem? :D wgl kogokolwiek? znasz mnie? nie, dziekuje tyle w temacie, bo jak tylko moge to kazdemu pomagam ;) < co do okreslenia prostak :)

Halo Ojebałeś mnie na 2.000 z MemorialMT2

Ojebałes Ludzi na Dracosie

Ojebałeś Ludzi Na BloodWar

Ojebałes Ludzi na pseudo reaktywacji Nexanity z Kierzkiem

xxx


Opublikowano

Halo Ojebałeś mnie na 2.000 z MemorialMT2

Ojebałes Ludzi na Dracosie

Ojebałeś Ludzi Na BloodWar

Ojebałes Ludzi na pseudo reaktywacji Nexanity z Kierzkiem

Nie, nie ja Cie ojebalem, brawo dla Ciebie, PISZE CI PO RAZ SETNY ZIELAK CI POWIEDZIAL, ZE DOSTANIESZ 80ZL I TYLE TEZ DOSTALES :)

 

Kogo ojebalem na Dracosie? Kazdy dobrowolnie placil, dziekuje pozdrawiam,

Dracos to samo co up

BloodWar nawe 1zl z derinem nie mielismy za to, wszystko wzial ziealk, derina spytaj

a co do ostatniego to yyy?

 

zreszta co ja bede pierdolic dopisalem, w topicu:

 

 

Tak Pozdrawiam Adi aka AdiUberGames z tej strony, wyprzedzajac komentarze w moją strone, miałem już pare serwerów staly miesiac zarobily 30-40tysiecy i je wylaczalem, zeby miec z tego hajs i przez to zostałem złodziejem jak ludzie sami dobrowolnie kupowali te SM. ;) Dzieki bardzo, takze jak cos pisac chetni.

Opublikowano

dość estetycznie opisane, z ogłoszenia wywnioskowałem, że wie czego oczekuje oraz co oferuje, zdecydowanie napisana oferta, miałem współpracować sam lecz wypadła niespodziewanie ważna rzecz przez co niestety musiałem zrezygnować ale jak tylko to będzie możliwe to powrócę do tej osoby, nie pozostaje mi nic innego jak polecić, uważam, że współpraca z Tą osobą będzie trafna! Pozdrawiam :)

Opublikowano

A ja nie polecę.Bo jesteś psuedo kozakiem .. niby wszystko umiesz a jak swoje prozz poradniki robiłeś na yt to właśnie było widać ten twój poziom MetinLua.

Przestań podawać się za kogoś tym nie jesteś bo robisz siebie nie wiadomo kogo.

 

A co do tych plików to jestem ciekaw co takiego posiadasz i uważasz że nikt inny tego nie ma ?

Opublikowano

A ja nie polecę.Bo jesteś psuedo kozakiem .. niby wszystko umiesz a jak swoje prozz poradniki robiłeś na yt to właśnie było widać ten twój poziom MetinLua.

Przestań podawać się za kogoś tym nie jesteś bo robisz siebie nie wiadomo kogo.

 

A co do tych plików to jestem ciekaw co takiego posiadasz i uważasz że nikt inny tego nie ma ?

tak, mowisz o filmie sprzed 10 miesiecy, brawo naprawde brawo

 

Pisz na gg jesli jestes ciekawy

Opublikowano

tak, mowisz o filmie sprzed 10 miesiecy, brawo naprawde brawo

 

Pisz na gg jesli jestes ciekaw

 

Mówię o tym bo to jedyny "dowód" na poparcie twoich umiejętności. A samym dopiskiem o Endym już pokazujesz niepewność w swoich umiejętnościach.

Nie będę wypominał jakiś dracosów czy innych bo serwer z gówno-gimbem pokroju Małysza nie ma prawa stać długo ja go znam na tyle długo że wiem że dla hajsu zrobi wszystko przecież ile on kradzionych itemów na plu sprzedał to tylko ten kto grał to wie... ale mniejsza bo zbaczam z tematu.

Po prostu mi chodzi o to że piszesz że level expert,level expert wszystko expert.. Aż sobie przypomniałem pewne pośmiewisko mpc nie dawnymi czasy i sobie teraz myślę czy to ty przypadkiem nie byłeś ? Ravlarson czy jakoś tak się zwał i też wszystko umiał php/css/html/bash/lua/.py/cpp a jak przyszło co do czego to gówno potrafił. I sam się zgodzisz że na tym forum jest sporo ludzi takiego pokroju.

 

Nie mam twojego gg a do endego śmiesznie pisać żeby mi je dał.. Daj mi na pw albo napisz na pw co za pliki masz to zaraz zobaczymy co tam jest.

Opublikowano

Mówię o tym bo to jedyny "dowód" na poparcie twoich umiejętności. A samym dopiskiem o Endym już pokazujesz niepewność w swoich umiejętnościach.

Nie będę wypominał jakiś dracosów czy innych bo serwer z g****o-gimbem pokroju Małysza nie ma prawa stać długo ja go znam na tyle długo że wiem że dla hajsu zrobi wszystko przecież ile on kradzionych itemów na plu sprzedał to tylko ten kto grał to wie... ale mniejsza bo zbaczam z tematu.

Po prostu mi chodzi o to że piszesz że level expert,level expert wszystko expert.. Aż sobie przypomniałem pewne pośmiewisko mpc nie dawnymi czasy i sobie teraz myślę czy to ty przypadkiem nie byłeś ? Ravlarson czy jakoś tak się zwał i też wszystko umiał php/css/html/bash/lua/.py/cpp a jak przyszło co do czego to g****o potrafił. I sam się zgodzisz że na tym forum jest sporo ludzi takiego pokroju.

 

Nie mam twojego gg a do endego śmiesznie pisać żeby mi je dał.. Daj mi na pw albo napisz na pw co za pliki masz to zaraz zobaczymy co tam jest.

nie wiem kto to nawet ten ravlson, a co do malysza to sie zgodze...

moje gg masz podane w topicu

  • 1 rok później...
Opublikowano

Pokaż 1 twój aktualny projekt który zarabia

 

xddddddddddddd

zarabiam poza metinem, ale z checia sfinansuje i metina, powrot do korzeni :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...