Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd podczas łączenia się z serwerem, poziom hard


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko więc przechodzę do konkretów,

postawiłem serwer na plikach nieśmiałego po czym wgrałem pliki + mysql (PLIKI ELARIUM link nizej )

nadałem im prawa 777

zrobiłem reboocik, wszystko ślicznie maszynka się włącza

żadnego błędu zalogowałem się jako root później /start

włączyłem chanele i connection refaused coś nie pięć z bazą więc naprawiłem

na chwile obecną serwer nma żadnego błędu

wbiłem w game sprawdziłem new pong pobrałem launcher do hamaków od mateo193 v2 2010

do metin2.bin dodałem nowy pong rozpakowałem root w serverinfo.py próbowałem moje ip jak i moje ip .100

porty sprawdzałem te od nieśmiałego jak i te które były w podstawowym cliencie plików elarium

wszystkie pliki pozostałe wrzucilem do clienta wraz z .exe itp

zaporę mam off z hamachi wszystko jest ok, serverinfo z głównego folderu jest okej z końcówką .100

 

Nie mam już pomysłów

dodam jakiś ss

 

Liczę na waszą pomoc

będą + and like ! :)

 

Pliki elarium:

http://www.mpcforum.pl/topic/1241974-pliki-serwerowe-elariumpl-reupload/

post-857936-0-91098200-1407172998_thumb.png

post-857936-0-65131400-1407173013_thumb.jpg

Opublikowano

Powiem tak napisałeś to tak ,że nie sposób zrozumie to tu jest napisane.

Chcesz kupić paczkę do cs'a BaseBuilder 7.0 unikat pod dedyka? Pisz GG 48700834

Opublikowano

Powiem tak napisałeś to tak ,że nie sposób zrozumie to tu jest napisane.

 

wytłumaczę łatwiej że wrzuciłem nowe pliki do serwera od nieśmiałego pliki serwera elarium wszystko chodzi pięknie jeśli chodzi o serwer

ale mam błąd łączenia z serwerem bo coś nie działa z clientem i nie wiem ocb. Łatwiej?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...