Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

uzupełnienie składu ; p 3,45kk 4-4-2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Część gry (FIFA 13/14/World):14 
Link do składu/zdjęcie z gry:
http://www.futhead.com/14/squads/15532253/
Platforma: PC
Maksymalna, ostateczna cena nowego składu: mam 3,45kk 
Formacja(Ta sama/Inna, jeśli tak to jaka):ta sama 
Ulepszony skład może być hybrydą(Tak/Nie):tak
Gracze do wymiany w składzie(Dowolni/Nazwy piłkarzy): kogo na napad razem z neymar ; p moza dac neymara na PN i kogoś za terrego ;p 
Czego oczekuję:szybkiego napastnika z dobrymi strzałami ( nie główkami ! ) i ŚO za terrego z dobrymi główkami + w miare szybkiego nie to co terry  ;p

157_sayslash1_esrreex.jpg

Opublikowano

Myślę że tak będzie idealnie. Muller ma super strzał. Jest szybki i nie jest lekki ;] Z główki też potrafi strzelić. Thiago silva na ŚO to jeden z lepszych obrońców. Zwłaszcza w iMotmie. Szybki, super obrona i bardzo dobre główki. Nie do przepchnięcia. Ew. zamiast mullera możesz dać iMOTM sancheza ale lepiej muller. Będziesz miał doskonałe zgranie i lepsze statystyki.

 

http://www.futhead.com/14/squads/15533199/

 4043121350.png

Opublikowano

Myślę że tak będzie idealnie. Muller ma super strzał. Jest szybki i nie jest lekki ;] Z główki też potrafi strzelić. Thiago silva na ŚO to jeden z lepszych obrońców. Zwłaszcza w iMotmie. Szybki, super obrona i bardzo dobre główki. Nie do przepchnięcia. Ew. zamiast mullera możesz dać iMOTM sancheza ale lepiej muller. Będziesz miał doskonałe zgranie i lepsze statystyki.

 

http://www.futhead.com/14/squads/15533199/

Słabe zgranie osłabia statystyki graczy, co wiążę się z ich gorszą grą.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Słabe zgranie osłabia statystyki graczy, co wiążę się z ich gorszą grą.

 

Dałem niemickiego napastnika gdyż dostaje trochę lepsze zgranie od powiedzmy sancheza. Co do obrony: Może dać gorszego obrońcę z overalem na poziomie 80 ale czy jest sens? Zazwyczaj w obronie mało rozgrywamy i bardzo nie przekłada się to na grę ogólną. Kolega chcę hybrydę to ją dostaje.

 4043121350.png

Opublikowano

Myślę że tak będzie idealnie. Muller ma super strzał. Jest szybki i nie jest lekki ;] Z główki też potrafi strzelić. Thiago silva na ŚO to jeden z lepszych obrońców. Zwłaszcza w iMotmie. Szybki, super obrona i bardzo dobre główki. Nie do przepchnięcia. Ew. zamiast mullera możesz dać iMOTM sancheza ale lepiej muller. Będziesz miał doskonałe zgranie i lepsze statystyki.

 

http://www.futhead.com/14/squads/15533199/

thiago silva nie ma zgrania ;) czekam na dalsze propozycje ;p

157_sayslash1_esrreex.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...