Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Bóg] Jaki bóg? Dmg + obrona | Ew. Duzy DMG


!.Szymcio:*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Herkules,

Chaac

Chang'e

Guan Yu

Osiris 

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

@!.Szymcio:*

Tych co wymieniłeś fajnie się chodzi do jungli ale trzeba umieć

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

@!.Szymcio:*

Tych co wymieniłeś fajnie się chodzi do jungli ale trzeba umiec

 

No jasne tylko ze czy nie bede zalowal zakupu tych postaci ;p

61093c6efb.png

 

Opublikowano

Polecam Herculesa :)

Grałem dzisiaj przeciwko niemu, a dokładnie koleś z teamu na solo linii z nim był. I hercules już na samym początku wbił 4 kille, choć może to być spowodowane tym, że Janus był noobem i dlatego ginął tak dużo razy.

banneranim.gif

Opublikowano

Polecam Herculesa :)

Grałem dzisiaj przeciwko niemu, a dokładnie koleś z teamu na solo linii z nim był. I hercules już na samym początku wbił 4 kille, choć może to być spowodowane tym, że Janus był noobem i dlatego ginoł tak dużo razy.

"ginoł"......

 

@topic

Takie pytanie wolisz grać magami czy psyhicalami? Jeżeli wolisz magów, to Zhong Kui bardzo tankowaty i robi dmg, He Bo też świetny mag.

Z postaci fizycznych* to Osiris, Loki, Ullr

 

@Użyłem błędnego znaczenia, ale przynajmniej znam język polski. Polecam skończyć podstawówkę i pouczyć się wyrazów z "ą" 

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

"ginoł"......

 

@topic

Takie pytanie wolisz grać magami czy psyhicalami? Jeżeli wolisz magów, to Zhong Kui bardzo tankowaty i robi dmg, He Bo też świetny mag.

Z postaci psychicznych to Osiris, Loki, Ullr

"Z postaci psychicznych.." .......

banneranim.gif

Opublikowano

"ginoł"......

 

@topic

Takie pytanie wolisz grać magami czy psyhicalami? Jeżeli wolisz magów, to Zhong Kui bardzo tankowaty i robi dmg, He Bo też świetny mag.

Z postaci fizycznych* to Osiris, Loki, Ullr

 

@Użyłem błędnego znaczenia, ale przynajmniej znam język polski. Polecam skończyć podstawówkę i pouczyć się wyrazów z "ą" 

 

Wole postacie pod DMG Fiz. Ullra juz mam, Osirisem mam masterke ( ale nie mam kupionego) i jakos mnie nie przekonuje. Loki jakis taki ... nie dla mnie :)

 

 

@Edit: A co myslicie o Ne Zha? Dobry jest?

61093c6efb.png

 

Opublikowano

Wole postacie pod DMG Fiz. Ullra juz mam, Osirisem mam masterke ( ale nie mam kupionego) i jakos mnie nie przekonuje. Loki jakis taki ... nie dla mnie :)

 

 

@Edit: A co myslicie o Ne Zha? Dobry jest?

Ne Zha jak najbardziej spory dmg , to assassin, ale pewnie już wybrałeś jestem ciekaw, kogo ? Sun Wukong jest też w miare dobry atak + deff

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...