Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

15 lvl i broń f2000 Szturmowiec


James1919

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy F2000 to dobra broń? Bo słyszałem  że to jedna z najlepszych no ale... 

Odblokowane mam: 

 

M416

AEK 971

M16A4

F2000 

 

I jeszcze tam te dodatkowe takie jak granatnik ale to nie ma znaczenia 

 

która broń będzie najlepsza? 

I jakie akcesoria polecacie na krótki a jakie na długi dystans? 

Cześć...

Opublikowano

F2000 potwornie szybka, na kanały idealna. Na bliski proponuję laser, tłumik i kolimator, a na średni/bliski ciężka lufa, chwyt przedni i kolimator lub m145

                           

Opublikowano

Ja tam na kanałach wole AEK 971, celownik mechaniczny, chwyt przedni, tłumik dźwięku i jest kosa ostatnio nawet miałem serię 66 zabójstw.

 

Faber est quisque suae fortunae

Opublikowano

Lol 66 zabójstw ale tak bez deda tak ? Popróbuje tymi sposobami i porównam którym mi lepiej :) 

ALe dzięki jak ktoś ma jeszcze pomysły może pisać

Cześć...

Opublikowano

Lol 66 zabójstw ale tak bez deda tak ? Popróbuje tymi sposobami i porównam którym mi lepiej :)

ALe dzięki jak ktoś ma jeszcze pomysły może pisać

Tak bez deda.

 

Faber est quisque suae fortunae

Opublikowano

Ja tam polecam AEK ;* 100 killi ale 5 dedów :D grałem z noobami no to ;p

Kobra (kolimator) laser i uchwyt (czy jakoś sie tak nazywa xD

76561198115213832.png

Opublikowano

Moją ulubioną bronią jest  ♥F2000♥ i serdecznie Ci go polecam :D

Mój setup(CQ): kobra + chwyt + tłumik płomieni :D

Posiew niezły, ale na bliskie dystanse ... MMM miodzioo :3 

 

PS. Po długim czasie gry doszedłem do wniosku, że KAŻDA BROŃ JEST ŚWIETNA!!! Musisz tylko je "opanować i oswoić"  :)

Powodzenia i pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...