Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MiniTUT odnośnie zablokowanej klawiatury


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Wiele osób ma problem z tym, że mają zablokowana klawiatura gdy np chcą użyć prodiction 1.4, a gdy włączą 1.2 im działa. Prawdopodobnie znalazłem rozwiązanie.Problem leży najprawdopodobniej po stronie tego, że uzywaliście cracked vipa(tzn Einforca). Gdy macie owy problem, to na 95% nie odinstalowaliście programu który zmienia wam DNS(prawdopodobnie jego nazwa to DNS arclight). Po usunięciu tego programu i zaktualizowaniu wszystkich bibliotek(sorucelib, prod 1.4 itp) powinno wszystko chodzić jak należy. Wiele osób ma ten problem i na 90% chodzi właśnie o to.

 

Pozdrawiam :)

 

 

@ i taka mała rada

 

Nie piszcie na forum BoL`a, że nie działa wam klawiatura bo zostaniecie zgłoszeni do aministratora i on nie zabierze wam vip`a, ale zablokuje dostęp dow szystkich skryptów, które kupiliście

Opublikowano

ale jak to

 

przeciez ustawilem w dns jumper tak wszystko jak bylo wczesniej, i co, usunac go teraz calkowicie? pomoze to? po prostu do kosza? lol

 

ok ogarnelem

 

wyjebalem arcrylic dns proxy <odinstalowalem> i bedzie teraz dzialac? jak tak to love you

Hello there.

Opublikowano

ale jak to

 

przeciez ustawilem w dns jumper tak wszystko jak bylo wczesniej, i co, usunac go teraz calkowicie? pomoze to? po prostu do kosza? lol

 

ok ogarnelem

 

wyjebalem arcrylic dns proxy <odinstalowalem> i bedzie teraz dzialac? jak tak to love you

powinno spróbuj:)

 

wchodzisz w programy szuaksz tego progrmau i dajesz uninsall i powinno działać :)

Opublikowano

Too... enforce dziala dalej ? xD

Serio nie zrozumiałeś kilku linijek tekstu?
Opublikowano

Serio nie zrozumiałeś kilku linijek tekstu?

 

Nie przegladam forum bola jakos specjalnie czesto, ostatnio przegladalem w lipcu kiedy to ktos napisal tuta do enforca a potem po patchu przestal dzialac no i sie tak zdziwilem ze znowu dziala ale ok

sygna max 800 x 200

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...