Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PROBLEM OCzekuje szybiej pomocy z Expem jak mam wiekszy lvl wiecej leci..co robic/


hubson69

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witamm mam nastepnujace pytanie jak zrobic zeby na kazdym lvl tzn z 10 i z 2580 lecialo tyle samo expa .? 

 

 

 

Problem:

 

Zabijam typa ktory ma 1lvl dostaje 2000 expa .. zabijam typa 950lvl leci mi 80k expa.. 

 

 

Ps.. Jak mam to zrobic zeby lecialo tyle samo , prosze o szybka pomoc

 

 

GG 15878021 / albo tutaj .

1390144171-U592769.png


Opublikowano

np jaki..tylko sielnik i nic wiecej nie musze zmieniac?

 

 

3 plusiki ktora mi pomoze gg 15878021 lub prosze o gotowy silnik na wklej.org .. podaje cvarry..

 

cvar_doswiadczenie_za_zabojstwo = register_cvar("cod_killxp", "2000");
cvar_doswiadczenie_za_obrazenia = register_cvar("cod_damagexp", "0"); // ilosc doswiadczenia za 20 obrazen 
cvar_doswiadczenie_za_wygrana = register_cvar("cod_winxp", "3000");
cvar_typ_zapisu = register_cvar("cod_savetype", "1");  // 1-Nick; 2-SID dla Steam; 3-IP
cvar_limit_poziomu = register_cvar("cod_maxlevel", "966"); 
cvar_proporcja_poziomu = register_cvar("cod_levelratio", "0"); 
cvar_blokada_broni = register_cvar("cod_weaponsblocking", "1"); 

za 1 poziom mialem 30 ;d jeszcze taka wazna informacja.

 

I chce WOLNY wolny expp

1390144171-U592769.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...