Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kolega nie może wejść na serwer hamachi, Terenzo


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, mam problem na plikach Terenzo. Kolega nie moze wejsc na serwer zapora wyłączona client dobrze zrobiony na hamachi tez git ja sie loguje normanie itp . Prosze o pomoc :)

Opublikowano

W temacie tych plików masz dll lunchera pod hamachi czyli głowa sury jak dobrze pamiętam.. dasz koledzie i powinno działać + zmianiasz ip

sygna.png

Opublikowano

po 1 sprawdz czy IP w plikach root jest takie same jak na chamachi!

po 2 stworzyłeś sieć hamachi?

po 3 w kliencie ma być IP nie z końcówką z 100 tylko z takim jak masz na końcu chamachi

po 4 twoj kolega połączył się z siecią chamachi?

Chcesz kupić paczkę do cs'a BaseBuilder 7.0 unikat pod dedyka? Pisz GG 48700834

Opublikowano

Ziomeczku wszystko zrobione na hamachi git ani na tunelu pośrednim ani na bezpośrednim nie łączy, porty git ip w cliencie też dobrze ;/ Sieć tez jest. 

Opublikowano

Zapore wylacz

 

napisz na gg :41732558

pomoge

 // Programista HTML i CSS


 


xkUrggS.png


Zapraszam do współpracy !

Opublikowano

Teraz wywala kumpla przy wyborze postaci....

 luncher z głową sury.. albo rooty nowe z tematu terenzo i na nich zmien ip dla kumpla

sygna.png

Opublikowano

root dobrze zrobione, probowalismy 3 lauchery rozne i nic, zapora wylaczona u mnie i u niego, portmap jest porty odblokowane, ja sie logouje normalnie...

Opublikowano

Nie dość że ludzie mają podane wszystko na tacy oraz opisane co i jak to i tak zawsze pojawiają się jakieś problemy wystarczy czytać ze zrozumieniem.

 1377531174-U173186.png


Opublikowano

Jak byś robił dobrze to nie było by problemu :D

 

Portmapa masz z all portami (jak tak to ile ich jest [duzo/mało] ?)

 // Programista HTML i CSS


 


xkUrggS.png


Zapraszam do współpracy !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...