Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie idzie uruchomić gry, wyskakują błędy.


Zomi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, pobrałem najnowszą terrarie( na starszej tez próbowałem) i klikam na ikonkę i nic sie nie dzieje :< czekam (bo przy kursorze jest ikonka że NIBY ładuje) ale i tak nic się nie dzieje(nawet errora nie ma o.O ).Pobrałem te jakieś tam 2 programy , lecz dalej nie działa :< . 

Opublikowano

Forum nie popiera piractwa. Aby grać w Terrarię, kup ją.

9509214106901691244311.png1395334787-U625839.png

 

 

|Moderator Terraria||Mpc Champion||Blue Member|

Opublikowano

Terraria do pracy wymaga 2 dodatkowych instalacji: 

 

1) XNA Framework 

Link do tego: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=20914

( Najpierw sprawdź czy go posiadasz ! )

 

2) NET Framework

Link do tego: http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=17851

 

XNA powinieneś móc sprawdzić poprzez

Start > [ Wpisz "XNA" ] i sprawdź czy znajdzie...

 

NET może być nieco trudniej... możesz zaryzykować w "Zainstalowane Programy"...

albo wpisać w tym samym miejscu co XNA słowo kluczowe "msconfig" 

przejdź do zakładki "Usługi" i poszukaj ich...

 

jeśli posiadasz XNA i NET... to można powiedzieć że jesteś w D... : P

 

możliwą opcją jest też twój STARY w co wątpię aby tak stary sprzęt...

albo system operacyjny.... każdy system op. jest inny : P

 

jeśli posiadasz coś dziwnego... to Terraria nie koniecznie będzie chciała pracować : /

chociaż zakładam że Windowsa posiadasz... i nie jest to jakiś "Dziwny Windows"...

Opublikowano

Terraria do pracy wymaga 2 dodatkowych instalacji: 

 

1) XNA Framework 

Link do tego: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=20914

( Najpierw sprawdź czy go posiadasz ! )

 

2) NET Framework

Link do tego: http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=17851

 

XNA powinieneś móc sprawdzić poprzez

Start > [ Wpisz "XNA" ] i sprawdź czy znajdzie...

 

NET może być nieco trudniej... możesz zaryzykować w "Zainstalowane Programy"...

albo wpisać w tym samym miejscu co XNA słowo kluczowe "msconfig" 

przejdź do zakładki "Usługi" i poszukaj ich...

 

jeśli posiadasz XNA i NET... to można powiedzieć że jesteś w D... : P

 

możliwą opcją jest też twój STARY w co wątpię aby tak stary sprzęt...

albo system operacyjny.... każdy system op. jest inny : P

 

jeśli posiadasz coś dziwnego... to Terraria nie koniecznie będzie chciała pracować : /

chociaż zakładam że Windowsa posiadasz... i nie jest to jakiś "Dziwny Windows"...

Pisał ze pobral te 2 programy. 

Jezeli to terraria na steam to zrob spojnosc plikow a jak nie to reinstall.

Zainstaluj najnowsze sterowniki.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Powiedział że pobrał "Jakieś" mi słowo "Jakieś" nie daje konkretnej odpowiedzi : P

 

Gdyby powiedział CO pobrał to wtedy ok... ale nie wiadomo co pobierał : P 

 

/* 

Jak w temacie, pobrałem najnowszą terrarie( na starszej tez próbowałem) i klikam na ikonkę i nic sie nie dzieje :< czekam (bo przy kursorze jest ikonka że NIBY ładuje) ale i tak nic się nie dzieje(nawet errora nie ma  o.O ).Pobrałem te jakieś tam 2 programy , lecz dalej nie działa :< . 

*/
Opublikowano

@PanTobi

Do działania Terrari są potrzebne tylko te 2 programy (XNA Framework i NET Framework) i każdy wie, o które chodzi. 

@Topic 

Jeżeli masz Terrarię na Steam to zrób reinstal (najlepiej całego Steam). Jeżeli pobrałeś ją z internetu to nie dziw się, że badziewne cracki nie działają. Po prostu ją kup.

9509214106901691244311.png1395334787-U625839.png

 

 

|Moderator Terraria||Mpc Champion||Blue Member|

Opublikowano

@PanTobi

Do działania Terrari są potrzebne tylko te 2 programy (XNA Framework i NET Framework) i każdy wie, o które chodzi. 

@Topic 

Jeżeli masz Terrarię na Steam to zrób reinstal (najlepiej całego Steam). Jeżeli pobrałeś ją z internetu to nie dziw się, że badziewne cracki nie działają. Po prostu ją kup.

Snake znajde ci 20 a nawet 40 osób a nwet 1.000.000 osób które tego nie będą wiedziały : P

 

Każdy = 100% 

są osoby które nigdy nie posiadały komputera w dłoni... takie osoby sprawiają

że nie można powiedzieć KAŻDY... no chyba że chodziło ci o "każdy kto gra w Terrarie"

 

przy czym TU znowu NIE masz racji...

znam kilka osób które GRAJĄ w terrarie... i którym musiałem MÓWIĆ aby zainstalowały Xna i Net...

 

Sonney , Jessica , Tivo - Osoby którym pomagałem na Skype i innym forum zainstalować 

terrarie... przy czym nie posiadały Xna i Net oraz nawet nie wiedziały że jest wymagany : P

 

Jessica nawet nie znała ich xD tak samo w sumie jak Tivo... Sonney ogarnięty nieco bardziej...

 

w każdym razie ta długa wypowiedź ma na celu powiedzenie zę 

" NIE KAŻDY WIE ŻE TERRARIA WYMAGA XNA I NET framework : P "

Opublikowano

@PanTobi

Nie chodzi mi o to, że każdy wie, że do działania Terrari są potrzebne te programy, ale o to, że jeżeli ktoś mówi, że zainstalował "te 2 programy" to wiadomo, że chodzi o XNA i NET Framework. 

9509214106901691244311.png1395334787-U625839.png

 

 

|Moderator Terraria||Mpc Champion||Blue Member|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...