Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Support/Mid do 4800 lub najlepiej champ który może iść mid or supp


RavenPlays

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. 

 

Support/Mid do 4800 lub najlepiej champ który może iść mid or supp

 

Myślę nad:

 

- Blitzcrankiem

- Lux

- Gragas

Opublikowano

Orianna:

 

+poke

+shield

+łatwa farma

+slow

+przyśpieszenie

+AoE ultimate

+stun

 

Może grać na midlane, a w konieczności na supporcie. ;)

Opublikowano

Morgana - Supp/Mid

 

+Bardzo długi stun pod Q

+Tarczka ktora moze dawac dowolnemu boheterowi z teamu dzieki ktorej nie dzialaja na tego champa zadne stuny itp.

+Ult stunuje (wszystkich dookoła) i zadaje obrazenia

+Kałuża zadajaco nawet spory dmg

+Stun i pod zestunowanego kałuża i juz nie ma 1/3 hp

Opublikowano

Orianna opada, grałem jak była w rotacji i jakoś nie przypadła mi do gustu. Tak wogóle napisz mi na PW twój pełny nick bo jestem pewny że jakiś czas temu grałem z osobą o nickiem meccedes..... mecza. 

Opublikowano

Blitz jest bardzo denerwującą postacią, ale... Jeżeli nie masz ogarniętego adc + Twoje graby są słabe, to nie ma sensu brać Blitz'a.

Polecam Morganę - już ktoś wypisał jej zalety.

 

Lux:

unieruchamia dwóch przeciwników "Q" + dmg

chroni przed obrażeniami "W"

spowalnia + dmg "E"

dobry dmg i długość ulti

escape

 

Brak leczenia

Jest papierowa, więc lepiej prosperować nią na dystans

Manożerna

Opublikowano

A ja bym polecił nidalee :)

Jej trapy fajnie współgrają z tym niebieskim itemkiem dla supportów. Mając ulti od 1 jest teraz bardziej usefull na linii

Opublikowano

Ja również polecam lux. Jeśli złapiesz lekkiego feeda to z E będziesz pół hp brać ;)

 

+ Slow

+ Snure

+ Shield

+ Daleki zasięg ulta

+ Fajny pasyw

+ Dobra również na supp

Opublikowano

Gragas/Karma jedno i drugie ma mocny Poke jeżeli potrzebny Wam jest tank na supp bierzesz gragas'a jeżeli Poke to Karma to samo na midzie :) Co bardziej wolisz 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...