Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam skryptu dobrze działającego dla nidalee


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam skryptu dobrze działającego dla nidalee dla ViP

 

Korzystam aktualnie z Newer miss q vip i jest taki patent ze to cos nie zawsze trafia dzidami a jak juz trafi i kliam spacje i myszkę na wroga to on mi skaczę w pumię w odwrotnie drugą stronę....

 

A jak korzystam z Nidalee - The Best Within  (jest wręcz boski ale tez skacze w odwrotną drugą strone przeciwieństwa myszki czy wroga.

 

 

Wspomne także jak jak klikne prawy klawisz myszy To mi uużywa "w" jako puma

 

https://www.youtube.com/watch?v=BsmOq0Yl3YE&feature=youtu.be

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

@HeheheM dobra dzięki działa, lecz błąd ten sam nadal jest.

 

A dokładniej gdzie mam wyłączyć opcje która mi się aktywuje bez trzymania spacji używanie W jako puma tak jak na wideo na górze. skacze mi byle gdzie tylko nie w stronę myszki...

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

@HeheheM Ohho nie wiedzialem jak zamazać te napisy no ale mniejsza.

 

Nie musiałeś tego pisać ;v

 

No cóż updejjtuje sieee takze dam edita jak nie bedzie dzialalo. 

 

lajk

 

@HeheheM myślisz że mogła by być taka możliwość że klawisze zapisane ze SAC się w jakiś sposób gryzą z skryptem?

Albo może jest jakaś opcja która zezwala na spamienie W albo cos takiego ?

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...