Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Stwórz własną dzielnicę NFS World!


Milian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciężko będzie coś wymyślić :P

Liczy się również długość pracy. Możesz coś opisać bardzo długo i to też będzie pozytywnie. Każdy da radę. Prace, które będą miały 2-3 zdania na pewno nie wygrają. :)

Nie koniecznie długo, musi być treściwie i z sensem.

// TheVolume

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Liczy się również długość pracy. Możesz coś opisać bardzo długo i to też będzie pozytywnie. Każdy da radę. Prace, które będą miały 2-3 zdania na pewno nie wygrają. :)

Nie koniecznie długo, musi być treściwie i z sensem.

// TheVolume

Mam takie małe pytanko co do grafiki dzielnicy.

Jak ona ma być zaprezentowana? Paint czy coś bardziej zaawansowanego? 

Opublikowano

Jak mamy dokładnie rozumiec to stworzenie dzielnicy?

Bo ciężko to trochę ogarnąć. Chodzi o zaprezentowanie mniej więcej mapy i układu tras czy obiektów poza trasą we własnym wymyślonym kształcie

no i do tego jakaś mała historyjka pewnie? Odnośnie jak to dokładniej ma wyglądać i jakas charakteryzacja dzielnicy?

 

Bo to serio jest masa roboty ale zawsze coś można pobazgrać :P

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Mam takie małe pytanko co do grafiki dzielnicy.

Jak ona ma być zaprezentowana? Paint czy coś bardziej zaawansowanego? 

Nie musi być zaawansowane, wystarczy dobrze i czytelnie zrobiona mapa w paincie. 

 

Jak mamy dokładnie rozumiec to stworzenie dzielnicy?

Bo ciężko to trochę ogarnąć. Chodzi o zaprezentowanie mniej więcej mapy i układu tras czy obiektów poza trasą we własnym wymyślonym kształcie

no i do tego jakaś mała historyjka pewnie? Odnośnie jak to dokładniej ma wyglądać i jakas charakteryzacja dzielnicy?

 

Bo to serio jest masa roboty ale zawsze coś można pobazgrać :P

Jest teraz 7 dzielnic w NFS World. Ty musisz wymyślić kolejną, opisać mniej więcej jak ona ma wyglądać. Po kolei najlepiej. NP: Prosty odcinek, po chwili ostry zakręt. To taki przykład. Po lewej mamy dużo zielonych drzew, później zaczynają się budynki, w środku jest wesołe miasteczko. Musisz czymś zaskoczyć, wyobrazić sobie coś ciekawego, ponieważ na tym polega ten konkurs.  

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Jak pierwszy uczestnik dodał swoją dzielnicę do mapy nfs world?Gimp to chyba nie jest.

Połączył zdjęcie swojej dzielnicy z mapą NFS World. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Nie jasno się wyraziłem.Chodziło mi o to jak dorysował drogi na swojej mapie.

Pewnie w jakimś programie graficznym. 

 

 

I ja coś nabazgrałem, może nie jest to mistrzostwo ale pomysł chyba dobry :) ?

Dobry. 

8902314106109971000808.jpeg
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...