Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czego nie mogę ustawić dywizji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JW. Najpierw sie k***a godzine z sygną męczyłęm teraz chce tą j****a dywizje ustawić i huja. Czy to k***a jakis żart? Robił to ktoś upośledzony umysłowo? Jednej k***a rzeczy zrobić na tym jebanym forum dobrze nikt nie potrafi?

504 Gateway Time-out

 

To to do huja ma być?

3d8b54f471ac3645gen.png


Moja sygna:


http://img341.imageshack.us/img341/1362/betternerfireliasig.png


Kiedyś były czasy gdzie wszyscy byli równi, a teraz modek wysokość sygny 400 a dla szaraków 200 pozdro frajerzy!


 

Opublikowano

CHuja przez ch xDDD

 

co ci nie działa to pisz do miszcza

Ew. Zmien przegladarke, reset neostrady

Hahaha Neostrady :D Jakiś błąd? Oznacza że masz neostrade! hahaha

Może masz słabego neta? Spróbuj na kompie, bo to może być twój komp.

Co do ,,huja" pisze się przez ch, a ,,pożadnie" rz.

No chyba że nadal nie działa to pisz do @Miszczu ;)

b1427b380f6a1da2.png5623214702585481002474.gif
Opublikowano

Wut? xD

Zobacz.

Sprawdź na speedtest jaką masz prędkość.

Co ma prędkość neta do ustawienia rangi popierdoleńcu? Ile ty masz k***a lat? I jeszcze ciśniesz mojego neta. Gdzie sie zrespiłeś? Na spawnie w mc? xD Tacy sie nie rodzą

3d8b54f471ac3645gen.png


Moja sygna:


http://img341.imageshack.us/img341/1362/betternerfireliasig.png


Kiedyś były czasy gdzie wszyscy byli równi, a teraz modek wysokość sygny 400 a dla szaraków 200 pozdro frajerzy!


 

Opublikowano

Co ma prędkość neta do ustawienia rangi popierdoleńcu? Ile ty masz k***a lat? I jeszcze ciśniesz mojego neta. Gdzie sie zrespiłeś? Na spawnie w mc? xD Tacy sie nie rodzą

To że mam sygne z mc nie znaczy że w niego gram, grałem ale kiedyś.

Net też wpływa, bo dane muszą się wysłać i musisz się połączyć. Tak? Nie cisne twojego neta. Mówię że Możesz mieć słabego.

Nie wypowiadam się tutaj więcej, bo widze z kim pisze..

b1427b380f6a1da2.png5623214702585481002474.gif
Opublikowano

No i dobrze w sumie to na h*j sie w ogóle wpierdalałeś xD 

 

Mówię że Możesz mieć słabego.

 

Nie mowisz tylko piszesz, chyba ze jestes chory i gadasz sam do sb

ustawianie czegoś takiego kosztuje mniej więcej tyle pakietów co plik tekstowy z ok 10 znakami, są to informacje o nicku, w moim przypadku 4 literowy + informacja w który przycisk kliknełem. 

3d8b54f471ac3645gen.png


Ten ból dópy


Opublikowano

Dragon nie osraj sie. Przyznaj sie że nie umiesz zmienić nazwy stron z runami w grze xD

Zdradzę Ci ten sekret. MUSISZ NA NIĄ KLIKNĄĆ POJEBIE !! I potem sie ustawi. Jak nie idzie to wypierdzielaj do Miszcza na PW on jest zaje*isty to ci naprawi.

3d10a40e96e20.png

Opublikowano

ostatnio wszystko się pieprzy na mpc. Wczoraj nie mogłem założyć konta, a jak już się udało po 8h to nie mogłem aktywować. / poczekaj 

Opublikowano

Boże, jak gnije, jeszcze dostał ostrzeżenie za thread. Dobra robota, patałachy. Może dodacie punkt w regulaminie, aby nie krytykować chujowego silnika forum, co? 

 

Btw, ziomek, co z tym twoim nickiem? xD

 

//

 

@Adolf Hipster temu to samo xD o k***a, administracja w formie, w końcu wakacje

Pomogę z matematyki, PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...