Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Najprostszy sposób zarabiania haj$u


Michoł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. kupujemy kilkanaście/dziesiąt kluczy stąd 

https://www.g2a.com/windows-8-professional-32-64-bit-cd-key-global.html

2. Wystawiamy te oto klucze na allegro za np. 120/140 zł

 

 

Tu jest link do gościa na allegro który zbił na tym gruby haj$

http://allegro.pl/microsoft-windows-8-1-pro-32-64-bit-pl-cd-key-auto-i4450755567.html

i ludzie kupują jak widać 

 

ludzie będą kupować od ciebie ponieważ najtańszy windows 8.1 na allegro kosztuje teraz 120zł a ty wystawisz za 100zł/110zł ! HIT

 

ale trzeba się śpieszyć bo cena na allegrro gwałtownie spada

Opublikowano

 

 

Nowy klucz pozwalający na pobranie systemu bezpośrednio ze strony Microsoftu, 

a klucze nie są z MSDN? To jest tak samo legalne jak zainstalowanie cracka.

Opublikowano

żaden ze sprzedawanych kluczy nie jest legalny

 

jedyny i legalny Windows ZAWSZE JEST Z NALEPKĄ LICENCYJNĄ , nier ma nalepki każdy klucz nawet jeśli kiedykolwiek był brany z nalepki jest nielegalny i bez licencji

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Lepiej jest kupic jak jest cs:go na steam za 2 euro czyli jakies 8 zl i sprzedawac po 25 i pelno ludzi kupuje jeden tak zrobi i 30 osob mu kupilo wiec zysku w uj mial xD

Ja sam chyba bede na g2a kupowal klucz do win 8.1 60 zl tylko wiec.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Lepiej jest kupic jak jest cs:go na steam za 2 euro czyli jakies 8 zl i sprzedawac po 25 i pelno ludzi kupuje jeden tak zrobi i 30 osob mu kupilo wiec zysku w uj mial xD

Ja sam chyba bede na g2a kupowal klucz do win 8.1 60 zl tylko wiec.

 

Ta, to wyczekuj promocji xD Bo ostatnia była parę miesięcy temu

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

Dobry poradnik ;)

 

Nie znasz mnie tak naprawdę, ale nie martw się. Wszystkiego dowiesz się od tych, którzy nawet ze mną nie rozmawiali ;>

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Najprostrzy sposób to może i jest, ale nie najprostszy- takim jest danie dupy. Proste, nic nie klikasz, nie ściągasz.

A majtki?

--

Niby nielegalne, ale jednak ludzie te klucze skupują więc zarobek jest ;)

Opublikowano

A majtki?

--

Niby nielegalne, ale jednak ludzie te klucze skupują więc zarobek jest ;)

Bo ludzie kupują, gdzie najtaniej, ich nie obchodzi legalność keya. Zresztą pirata windowsa i takie keye mają miliony na świecie, więc po co troska o to?

                           

Opublikowano

Legalne czy nie, zawsze można sobie dorobić.

 

 

// Jak komuś się będzie chciało bo mi ten poradnik odpada.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...