Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie - znalazłem na epvp pliki - pomoże ktoś założyć serwer?


xXSsSlizanXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Założyłem ten temat ponieważ znalazłem na epvp pliki

a są one takie:

Infos:
4Story DE Client
Patch: 4.4.99
Sprache: Komplett auf Deutsch
Champions of Iberia
Gor: Nicht vorhanden
Hackshield: Ja, aber über Registery ausschaltbar.
LvL Cap: 80
Hochland: Ja
Bugs: Nicht viele, TCD Hack sollte nicht funktionieren
MissionMap: Im Client sind normal noch die Missionmaps 15 und 25 drinnen, ansonnsten normal die 10, 20, 30, 40, 50, 60 und 70er MissionMap.

Tłumaczenie podam przez wujka googla :D

Informacje:
Klienta 4Story DE
Patch: 4.4.99
Język: Kompletna w języku niemieckim
Champions of Iberia
Gor: Niedostępne
Hack Shield: Tak, ale na Registery wyłączony.
Czapka LvL: 80
Berneński: Tak
Błędy: Nie wiele, TCD Hack nie działa
MissionMap: W kliencie są normalne, ani misji mapy 15 i 25 wewnątrz, Ansonnsten normalny 10, 20, 30, 40, 50, 60 i 70 MissionMap.

Pozdrowienia

Link do plików :

http://www.elitepvpers.com/forum/4story/3360821-public-3-4-99-client-german-champions-iberia.html

 Mam nadzieje że ktoś mógłby założyć serwer, nawet hamachi :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...