Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie Morele.net (Zamawianie kompa)


Miki091234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Czy zainstalują mi oprogramowanie?
2.Czy kiedy kupię obudowę z zarządzaniem kablami ułożą mi je z boku obudowy?
3.Czy zamontowane będą wszystkie części?
4.Czy wraz z komputerem zostaną mi dowiezione pudełka od wszystkich komponentów?

Odpowiedzi udzielajcie tak:
1. TAK/NIE
I tak dalej. Z góry dzięki.

Opublikowano

1. Jeśli kupisz Windowsa to tak.

2. Jeśli wybierzesz, żeby złożyli Ci komputer to tak.

3. Czasami kartę graficzną mogą wyciągnąć, ze względu bezpieczeństwa itd.

4. Pudełek nie dostaniesz. Nie są one potrzebne do niczego, nawet do reklamacji.

Opublikowano

1. Jeśli kupisz Windowsa to tak.

2. Jeśli wybierzesz, żeby złożyli Ci komputer to tak.

3. Czasami kartę graficzną mogą wyciągnąć, ze względu bezpieczeństwa itd.

4. Pudełek nie dostaniesz. Nie są one potrzebne do niczego, nawet do reklamacji.

4. Jak to nie??

    Nawet w produkcie skladania pc jest napisane, że pudełka też dostaje się.

 

@Edit

W opisie nie znalazłem ale pierwszy lepszy komentarz z wczoraj z morele.net:

 

Zamówiłem komputer z kodem promocyjnym za 1 zł i jestem ogromnie zadowolony! Najbardziej zaskoczyło mnie to że wszystkie kartoniki zostały zwrócone! REWELACJA!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...