Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyjazd nieletniego za granicę.


olek222

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, krótko i na temat, mam 16 lat i chciałbym pojechać do kogoś do Holandii.

Jest taka możliwość?
Z papierów pewnie paszport i dowód osobisty, coś jeszcze?


I jak duże byłyby to koszta, jeżeli miałbym tam się dostać z lublina?

shoob.png

Opublikowano

Paszport nie jest chyba konieczny. W końcu Holandia jest w Unii Europejskiej. ;) Koszty takiej podróży zależą od tego czym chcesz tam dojechać. Autobusem pewnie wyjdzie najtaniej albo pociągiem.

Opublikowano

teoretycznie powinien być pełnoletni opiekun, praktycznie obejdzie się bez niego.

Paszport LUB dowód osobisty, nie musisz brać obu.

 

I jak duże byłyby to koszta, jeżeli miałbym tam się dostać z lublina?

jesteś niepełnosprawny umysłowo? mamy za Ciebie sprawdzać ile będzie kosztował autobus czy przelot?

Gość malutki688
Opublikowano

mysle ze zamkniesz sie w 10k euro

Opublikowano

mysle ze zamkniesz sie w 10k euro

Tyle nawet byś nie zapłacił za samolot do hawajów. Myślę że 500zł starczy mu w obydwie strony. ;)

Opublikowano

mysle ze zamkniesz sie w 10k euro

o k***a, ten słynny trolling na mpcforum rozwinął się przez ostatnie lata

 

 

 

 

 

 

Paszport nie jest chyba konieczny. W końcu Holandia jest w Unii Europejskiej. ;) Koszty takiej podróży zależą od tego czym chcesz tam dojechać. Autobusem pewnie wyjdzie najtaniej albo pociągiem.

Nie sprawdzają, ale powinno się przy sobie mieć. Myślę że autobus byłby ok.

 

 

 

Dziękuję za odpowiedzi, proszę o zamknięcie.

shoob.png

Gość malutki688
Opublikowano

o k***a, ten słynny trolling na mpcforum rozwinął się przez ostatnie lata

 

 

 

 

 

 

Nie sprawdzają, ale powinno się przy sobie mieć. Myślę że autobus byłby ok.

 

 

 

Dziękuję za odpowiedzi, proszę o zamknięcie.

 

 

no kurna jak zakladasz dbilne tematy to co mamy pisac, mozesz nie wydac nic, jadac do kolegi wujka i spac  u niego na tapczanie, mzoesz tez poleciec samlotem i jarac zielsko w amsterdamie na legalu...

 

 

trolilingiem mozna nazwac zakladanie takich debilnych tematow

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...