Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Vladimir - kupić czy nie kupić ?


MrSavarus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zastanawiam się nad kupnem Vladimira. Szukam postaci na topa/mida 4800/6300 PZ kogo najlepiej kupić ? Proszę wypisać też plusy postaci. 

Szukam też postaci dość w miarę łatwej do ogarnięcia.

1389013572-U595569.jpg

Opublikowano

Warto kupić =)

 

+manaless

+sustain

+spellvamp

+plama

+harras

+łatwa farma

+AoE Ulti

+slow

+świety w tf

+ 4000 hp i 700 AP? Possible

Opublikowano

Warto kupić =)

 

+manaless

+sustain

+spellvamp

+plama

+harras

+łatwa farma

+AoE Ulti

+slow

+świety w tf

+ 4000 hp i 700 AP? Possible

Do tego trzeba przyznać, że jest to jedna za niewielu postaci, która w early przy ganku może zdobyć dubble killa.

 

Fajny na topa ostatnio jest również Heimerdinger, który tak na prawdę stawia tylko w dobrych miejscach działka, a one za niego farmią, obijają przeciwnika, a Ty masz za zadanie tylko i wyłącznie go dobić. Przy ganku biegasz wokół działek, a przeciwnicy są obijani na tyle, że oboje przy połowie HP padną przy combie ;-). 

Na topie ostatnio sprawuje się na prawdę dobrze Irelia, która tak na prawdę nie jest kontrowana przez żadną postać. Ma bardzo dobry sustain, ulti używane trzy razy (po 3 użyciu ma dość krótki cooldown), doskok. Jest bardzo silna na linii, ponieważ z 1-2 potkami na manę może sobie spokojnie długo tam zostać.

­

809131449509880369478.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...