Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Skrypt, jajka zadają 0.5hp niezależnie od seta


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema czy da się w skrypcie napisać , że po strzelenu w kogoś jajkiem zabiera mu pół serduszka . Niezależnie od seta

Opublikowano

To wie ktoś jak to napisać ??

 

Proszę:

on player egg throw:
    damage player by 0.5 hearts

Tylko jeśli gracz szczeli jajkiem zada obrażenia !

Opublikowano

Proszę:

on player egg throw:
    damage player by 0.5 hearts

Tylko jeśli gracz szczeli jajkiem zada obrażenia !

P 1 po strzeleniu w kogoś nie zabiera hp tej os co w nią strzeliłem tylko mnie . Po 2 to zabiera mi a nie tej os. w którą strzeliłem

Opublikowano

 

on right click with egg:
     if attacker is player
          if victim is player
              damage player by 0.5 hearts

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

 

on right click with egg:
    if attacker is player:
         if victim is player:
             damage player by 0.5 hearts

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

 

on right click with egg:
    if attacker is player:
         if victim is player:
             damage player by 0.5 hearts

 

Nie działa . Wyskakują 3 errory 

Opublikowano

@XKilloCraft Ponoć jak najedziesz na item i nacisniesz q to może wypaść, lecz trzeba próbować. Wiem, że jeśli np. można kliknac na jakis blok i jak 2 osoby będą w tym samym menu, to można wyrzucać przedmioty.

Opublikowano

Cześć!

Z racji takiej, że Skript jest ograniczony i nikt jeszcze tego nie rozwiązał (Tak! Znajcie wyższość pluginów! xD) postanowiłem Ci pomóc.

 

Aktualnie jajko zadaje tylko obrażenia graczom.

Lecz jeżeli będziesz chciał to zmienić to napisz do mnie prywatną wiadomośc.

A oto link do pobrania:

KLIK

 

O skanie też nie zapomniałem:

O! KLIK!

 

PS: Tak, wiem. Nie profesjonalnie zrobione, ale pisałem go 5 minut :)

PPS: Najważniejsze, że pomogłem. O ile pomogłem.. :)

PPPS: Testowałem u siebie, u mnie działa. :>

 

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Opublikowano

Cześć!

Z racji takiej, że Skript jest ograniczony i nikt jeszcze tego nie rozwiązał (Tak! Znajcie wyższość pluginów! xD) postanowiłem Ci pomóc.

 

Aktualnie jajko zadaje tylko obrażenia graczom.

Lecz jeżeli będziesz chciał to zmienić to napisz do mnie prywatną wiadomośc.

A oto link do pobrania:

KLIK

 

O skanie też nie zapomniałem:

O! KLIK!

 

PS: Tak, wiem. Nie profesjonalnie zrobione, ale pisałem go 5 minut :)

PPS: Najważniejsze, że pomogłem. O ile pomogłem.. :)

PPPS: Testowałem u siebie, u mnie działa. :>

 

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Dzięki . Widzę że się postarałeś . 

Nie znam sie na pisaniu pl więc może ktos mi powiedzieć czy ten kod jest czysty ? Jeśli tak to plygin wgram na serwer

 

package damageEgg;
 
import org.bukkit.Server;
import org.bukkit.plugin.PluginManager;
import org.bukkit.plugin.java.JavaPlugin;
 
public class Main
  extends JavaPlugin
{
  public void onEnable()
  {
    PluginManager pm = getServer().getPluginManager();
    pm.registerEvents(new Obrazenia(), this);
  }
}
 
ORAZ
 
package damageEgg;
 
import org.bukkit.entity.Egg;
import org.bukkit.entity.Entity;
import org.bukkit.entity.Player;
import org.bukkit.event.EventHandler;
import org.bukkit.event.Listener;
import org.bukkit.event.entity.EntityDamageByEntityEvent;
 
public class Obrazenia
  implements Listener
{
  @EventHandler
  public void onEntityDamage(EntityDamageByEntityEvent event)
  {
    Entity v = event.getEntity();
    Entity a = event.getDamager();
    if (((v instanceof Player)) && 
      ((a instanceof Egg)))
    {
      double hp = ((Player)v).getHealth();
      hp -= 1.0D;
      ((Player)v).setHealth(hp);
    }
  }
}
 
Opublikowano

Siema!

@1361622928-U485574.pngautor

Dziękuję za zaufanie. :D

Jak sprawdzisz to napisz, czy dziala poprawnie, w razie błędu naprawię go :)

 

@login989

 

Co Ci szkodzi, że pomogłem gościowi?

Obrażony, że ty tego nie napisałeś, czy po prostu nie umiesz?

 

Pomogłem to pomogłem, jak Ci nie pasuje moja postawa to wyjdź z tego forum lub udaj się do psychologa, bo jawnej obrazy nie znoszę i staram się tępić takie szkodniki jak tylko mogę.

Ważniak się znalazł, który myśli, że może patrzeć na innych z góry... Nie dobrze mi..

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Opublikowano

@kacperqs

Mógłbyś sprecyzować konkretniej?

 

Chodzi o region, jakiś warp?

 

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Opublikowano

@kacperqs

Mhm.. Rozumiem.

 

Później spróbuję coś z tym poradzić.

 

A w razie, gdyby mi się nie udało to poinformuję Cię o tym. :D

 

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...