Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Carryowanie Vayne z SAC czy innnym shi#em


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry.

Na wstępie zaznacze, że jestem super bobem, rakiem, cebulą/cebulakiem i innym shitem. Jestem w gold V i wczoraj kupiłem vipa na bolu. Cisnę na legalnych skryptach, bo nie umiem znaleść krakensów. Jedyne co mam kupione to Bombs away! i więcej nic nie zamierzam kupować. B)

 

Jako iż nie ma update na ten patch to postanowiłem coś dodać do biblioteki.

Widziałem, że są tu ludzie który serio się znają tak więc proszę o coś do vayne ew. innego ADC. Jakiś skrypt, plugin. Co w ogóls polecacie, jakieś zestawy czy coś lol.

Dziękuje z góry ew. PSC na pw jak kogoś to zmęczy, albo bardzo sie rozpisze.

Opublikowano

Przyda Ci się Sac Reborn, cracka można znaleźć (jak coś to pisz) + skrypty PS (też pisz). Najlepsza jest PS Caitlyn :D. Aaa i nie zapomnij o EzVade :).

 

Edit

Możesz jeszcze dodać notifeye.

Opublikowano

Zeby wyjsc z tej slabej ligii, ze bedziesz uzywac SOW'a i PS skryptow.

 

Najltawiej bedzie ci wyjsc Tristana/Twitchem/Vayne, tazke polecam te postacie.

 

Link do SOW ( Simple orb walker ) : http://pastie.org/pastes/9232942/text?key=32ss4q1sr5grw4zy68dmxw

 

PSTristana tutaj: http://pastebin.com/LgrLbEib

 

I PSTwitch tu: http://pastebin.com/BrfDywSb

 

Zeby dzialaly PS Skrypty musisz miec tego Liba w Common: http://pastebin.com/ewFsc9rS ( Zapisujesz jako ProSeriesLib.lua i wklejasz do Common )

 

Grajac Vayne polecam grac na tym skrypcie: http://pastebin.com/6udzG9Qa I SOW/Sac, tak samo z PS.

 

Jesli nie chcesz grac na SOW i wolisz pograc na SAC Reborn, moge ci wyslac link do Crackeda ale PW, pomoge rowniez z innymi cracked skryptami. 

 

Pozdrawiam.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

mam pytanie do ludzi co graja ta vaine shadows jest w niej mega duzo opcji bedzie ktos tak mily ( kto duzo nia gra i ogarnia ) wyslac mi scrina ustawien ? bede bardzo wdzieczny i dam max like bo z tego co przetestowalem nie uzywa auto stunu itd 

Opublikowano

mam pytanie do ludzi co graja ta vaine shadows jest w niej mega duzo opcji bedzie ktos tak mily ( kto duzo nia gra i ogarnia ) wyslac mi scrina ustawien ? bede bardzo wdzieczny i dam max like bo z tego co przetestowalem nie uzywa auto stunu itd 

Graj na SAC:R lub SOW + Vayne Mighty Assistant: http://pastebin.com/6HTseNDQ

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Wbudowany skrypt w rebornie również jest dobry. Trafia 90% e, sam używa q (r też, ale lepiej wyłącz) pamietaj aby ustawic w target selectorze w Sac reborn: less cast priority (atakuje tego, którego zabije najmniejsza ilość aa, tank ma 2k hp i dużo pancerza adc ma 2k hp i malo pancerza - bedzie focusowac adc) wg mnie najlepsza opcja jak masz slaby script brain.lua

MPC <3
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...