Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę GM na Hamahi lub Dedyk.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

            c68dd641fcbec90bd94cb3cdc14a75acec4db285   Nazywam się Damian . Mam 16 lat, mieszkam w Wrocławiu , na grę poświęcam dziennie około 5/7 godzin. Moimi zainteresowaniami są sport, muzyka, gry oraz dobre filmy. Jestem osoba sprawiedliwą, nikogo nie faworyzuje. Zawsze staram się pomagać innym w miarę moich możliwości. Mam poczucie humoru i dystans do siebie - potrafię śmiać się z żartów na swój temat. Potrafię pracować w grupie.
Doświadczenie z grą Metin2
W metina gram od 2008 roku. Na globalnym serwerze około 2 lat. Do tej pory zagrałem na wielu serwerach prywatnych.
 

fd706799b048a1634e3dd6d4423a78924b96e0ab

-pomagał innym,
-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,
-pilnował porządku i estetyki na serwerze,
-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,
-banował cheaterów
-i pomagał w organizacji eventów i wiele, wiele więcej.
-Znam dobrze komendy te podstawowe dla GM-ma.Parę wypisze:go ox lub x /warp tepać się do gracza,/dc kick, /w lub /u ile jest online /item itemki,/poly np:2005 ,/inv niewidzialny i to tyle chyba to są jak dla mnie podstawowe komendy.Znam też trochę więcej

 

6227117e6a9d04b26da8c4c3fc243526f9b3f7c0

Kontakt ze mną TO :PW i skype:yogurt698 mój Awatar to Kobieta :D to tyle.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...