Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kłopoty z instalacją/pobraniem WOT


dredre

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry chciał bym powrócić do gry po przerwie ale mam kłopoty z pobraniem gry przez wot.exe, wszystko jest dobrze dopóki nie zacznie pobierać 7 GB (z groszami).

W sobotę pobierałem grę i musiałem zatrzymać przy 79% gdy uruchomiłem ponownie rozpoczęło pobierać od nowa WTF?                        (nadal wskazywało 7GB).Znajomy podrzucił mnie spakowanego wota w najnowszej wersji lecz to też nic nie dało.

 

Tutaj wynik czy system uciągnie wota

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/world-of-tanks/11129/?p=a

 

sterowniki są najnowsze wszystko jest aktualne w najnowszych wersjach tak samo biblioteki

 

Teraz się tak zastanawiam czy opłaca się wracać czy nie do tej gry?

 

wczesniej grałem na o wiele słabszym sprzęcie i nie narzekałem 

Opublikowano

Musiałeś kliknąć, anuluj przy pobieraniu, a nie żeby zastopować. Musisz pobrać całość od nowa, a z innego sprzętu skopiować nie da rady, bo instaluje się też coś w folderze roaming.

Opublikowano

7-8GB pobierać kolejny raz to nieopłacalne 

 

Już wolę zrezygnować z tej gry.

Dzięki za pomoc, temat można zamknąć 

Opublikowano

Ja bym na Twoim miejscu zostawił na noc pobieranie, bo warto wracać :)

 

No nic, Twój wybór, wiele tracisz. Zamykam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...