Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak uruchamiać aplikacje z androida na komputerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć siemanko witam wszystkich w moim tutorial'u. Będzie on opisywał jak uruchomić wasze ulubione aplikacje z androida na komputerze!
Więc Do dzieła!

1.Na samym początku pobieramy aplikacje Blue Stacks Na swoją platforme. (Aplikacja działa na Xp, Vista, Win7, Win8 oraz Mac OSX)
http://www.bluestacks.com

2. Uruchamiamy pobrany Plik, Wybieramy miejsce jego instalacji dalej chyba nikt nie będzie mieć problemu...
3. Dodajemy swoje konto Google, Jeśli nie posiadamy owego konta Musimy je założyć :

https://accounts.google.com/signup?hl=pl

4.Po dodaniu konta wybieramy "Sklep Play" Akceptujemy warunki i już możemy Instalować nasze ulubione aplikacje z androida na komputerze.
Jest to przydatne gdy ktoś gra np. W HayDay (Taka Gra o farmie) A nie wie gdzie ma telefon, Może grać w tę grę na swoim PC!

Opublikowano

Odnośniki zaraz poprawie a bug w instalacji o.O nie kumam zaraz w googlach poszukam


Nie Instalowałeś już raz tego programiku?

Opublikowano

Kiedys instalowalem, ale jak szukalem na googlach to bylo zeby wyczyścić rejestr i usunac pozostale pliki wiec to zrobilem i dalej to samo

 

@Edit znasz jakies inne emulatory?

Opublikowano

Nie ale usuneles wszystkie pozostalosci po tym? No bo w panel sterowania/odinstaluj tam jest bluestacks i bluestacks costamcos

Opublikowano

Zostało bluestacks notification center -.-'.

Mam teraz drugi problem :D, mianowicie kiedy chce uruchomić aplikację to w lewym górnym rogu wyskakuje preparing app for use, kończy się na please wait i znika, a kiedy chce uruchomić aplikacje to przez chwilę jest czarny ekran i znowu to samo, próbowałem uruchomić z folderu apps normalnie i jako administrator to było initilizing game na niebieskim tle, a pozniej to co wyżej. (gra Rage of the Immortals)

 

@edit 
chyba rozwiązałem wczesniejszy problem, ale : http://scr.hu/18hp/yek4u. WTF?

Opublikowano

Zostało bluestacks notification center -.-'.

Mam teraz drugi problem :D, mianowicie kiedy chce uruchomić aplikację to w lewym górnym rogu wyskakuje preparing app for use, kończy się na please wait i znika, a kiedy chce uruchomić aplikacje to przez chwilę jest czarny ekran i znowu to samo, próbowałem uruchomić z folderu apps normalnie i jako administrator to było initilizing game na niebieskim tle, a pozniej to co wyżej. (gra Rage of the Immortals)

 

@edit 

chyba rozwiązałem wczesniejszy problem, ale : http://scr.hu/18hp/yek4u. WTF?

Chłopie, co zaglądam tutaj po nowe wypowiedzi, to tylko Ty z coraz nowszym problemem. Czy to normalne? Wypowiadasz sie tylko Ty, a autor Ci odpowiada na Twoje problemy. Mi przebieglo bez problemu i nic nie trzeba kombinować ;)

         01285488766390985517.png

          Czego ludzie nie zrobią dla "+" i po co? Szczęście one Wam dają?

                                                           Tylko głupi się nie myli! 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...