Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę GM na Prywatnym Serwerze Metin2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

╔═/═══════════════\═╗


Szukam Posady GM


╚═\═══════════════/═╝


........................................................................................................................................


╔════════════════════╗


O mnie


Mam na imię Dawid,aktualnie mam 18 lat.


Mieszkam w Chorzowie (Woj.Śląskie)


Interesuję się Sportem między innymi


Piłką nożną oraz sztukami walki


(K1).Jest miłą i wyluzowaną osobą potrafię


dogadać się z każdym nie zależnie od wieku 


czy też od charakteru.Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o mnie


chętnie z wami pogadam na TS ;)


╚════════════════════╝


........................................................................................................................................


╔════════════════════╗


Doświadczenie 


Doświadczenie mam dosyć spore jeżeli chodzi o GM'a


byłem GM na dwóch serwerach dedykowanych 


Jeżeli ktoś będzie chciał mogę podać ;).


Posiadałem 4 swoje serwery Hamachi głownie dla zabawy komendami,


jeżeli chodzi o komendy to znam je bardzo dobrze (dużo znam na pamięć)


więc w kwestiach ogarniania botów czy też eventów nie było by problemów :).


Jako GM na serwer mógłbym wprowadzić wiele ciekawych pomysłów.


Bardzo dobrze dogaduję się w Teamie nie mam z tym żadnych problemów


Jeżeli chcecie przekonać się że na prawde jestem ogarniętą osobą oraz że 


bardzo dokładnie i starannie wypełniam obowiązki GM'a przyjmij mnie a nie pożałujesz ;)


╚════════════════════╝


........................................................................................................................................


╔════════════════════╗


Na Koniec


Wiem że podanie nie jest jakieś bardzo wybitnie wykonane


ale jeżeli jakiś serwer da mi szanse na pewno nie pożałuje :)


╚════════════════════╝


........................................................................................................................................


╔═/═══════════════\═╗


Kontakt


Gadu-Gadu : 42598558


TS3 : ts3-4fun.pl (Nick Dejvid)


oraz PW


╚═\═══════════════/═╝


Opublikowano

słabe podanie

Za takie coś powinieneś dostać Warna ;) ponieważ spamujesz z tego co widzę wszędzie tylko po to żeby nabić sobie posty :) co do podania chyba nawet go nie przeczytałeś ;)

Opublikowano

Za takie coś powinieneś dostać Warna ;) ponieważ spamujesz z tego co widzę wszędzie tylko po to żeby nabić sobie posty :) co do podania chyba nawet go nie przeczytałeś ;)

 A ty za to nabijanie postów , gdyż kolega UP dostał warna ^^ 

 

 

Co do tematu podanie ładnie napisane , jednak widać że jesteś mało spostrzegawczy , a to nie jest dobra cecha dla GM 

Nie polecam , Dejvid dawid na forum się gubisz i nie znasz nawet regulaminu tutaj to dlaczego masz się stosować do zasad na innym projekcie ? 

 

Jeszcze raz powtórzę na koniec "Nie Polecam" .

Opublikowano

 A ty za to nabijanie postów , gdyż kolega UP dostał warna ^^ 

 

 

Co do tematu podanie ładnie napisane , jednak widać że jesteś mało spostrzegawczy , a to nie jest dobra cecha dla GM 

Nie polecam , Dejvid dawid na forum się gubisz i nie znasz nawet regulaminu tutaj to dlaczego masz się stosować do zasad na innym projekcie ? 

 

Jeszcze raz powtórzę na koniec "Nie Polecam" .

Dobra ale co ma regulamin tego forum do bycia GM ? ja nie widzę warnów z tego powodu że mam inny wygląd forum ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...