Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Czyszczenie Serwera Z Kont, Postaci Itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ello

Wiele serwerów, zanim wystartuje na dobre, wprowadza BETA TESTY.

W tym poradniku pokażę jak "Wyczyścić" serwer z kont, postaci i podobnych śladów zostawionych przez graczy

 

 

Zaczynamy :)

 

1. Odpalamy serwa (chyba nie muszę tłumaczyć)

2. Łączymy się przez Navicat do naszej bazy (jw.)

3. Otwieramy zakladke "account" -> klikamy PPM na tabeli "account" i wybieramy "Empty table"

15045116.jpg

 

4. Przechodzimy do zakladki "player" i robimy to samo (z zaznaczonymi tabelami) co w pkt.3

15045116.jpg

 

 

 

Poradnik by ME :)

Jezeli bylo to sory. Szukalem i nie znalazlem...

Ewentualnie prosze o dopisanie do spisu Tut'ów

Pozdro

Opublikowano

Chyba kazdy o tym wiedzial :D. ale + za checi.

[img]http://img641.imageshack.us/img641/2386/mrpacio.jpg[/img]

Jak dostac darmowe smocze monety!! (TO NIE ZART! MOJ FILMIK NA YT!)
[code]http://www.youtube.com/watch?v=uo4oBb5pRV8[/code]

Opublikowano

To samo co w pkt. 3 tylko dla item, czyli:

 

Otwieramy zakladke "player" -> klikamy PPM na tabeli "item" i wybieramy "Empty table"

Pozdrawiam :)

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...