Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

14w19a - Pocisk TNT!/TNT Missile! bez modów/no mods


Wojtaxer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

 

E

 

K

 

L

 

A

 

M

 

A

 

 

 

 

Hejka!

Dziś pokaże mój pomysł na pocisk TNT, a więc zaczynajmy!

 

1.Zbierzcie materiały:

post-811206-0-63238500-1406624556.png

A i bym zapomniał, gdzieś około 60 IQ

 

 

 

2.Robimy takie coś (tam jest zwykły piston):

post-811206-0-96911800-1406624600_thumb.png

 

 

 

3.Nisczymy 2 slime block od lewej i kładziemy sticky piston:

post-811206-0-26517600-1406624724_thumb.png

 

 

 

4.Niszczymy 1 slime block od lewej i kładziemy piston:

post-811206-0-90959100-1406624828_thumb.png

 

 

 

5.Kładziemy 2 slime block'i i zwykły piston:

post-811206-0-45969300-1406624890_thumb.png

 

 

 

6.Robimy zapalnik czyli takie coś:

post-811206-0-28946900-1406624969_thumb.png

 

 

 

7.Kładziemy TNT na dół i slimeblock tak jak na załączniku:

post-811206-0-85347600-1406625074_thumb.png

 

 

 

8.Na górę kładziemy 2 redstone blocki tak jak na załączniku:

post-811206-0-88817700-1406625162_thumb.png

 

 

 

9.Wystarczy update'ować 2 piston od prawej, czyli np. położyć przy nim blok

 

 

 

To wszystko na dziś. Myślę, że to jest fajny pomysł na pocisk więc możesz zostawić nawet takiego małegopost-811206-0-66492400-1406625678.jpeg. THX!

Opublikowano

Fajne ale wg. mnie lepszy jest tomahowk missle którego zrobiłem poradnik.

ale do twojego projektu trzeba mniej itemów

Daje + bo lubię mechanizmy.

mca.png

Opublikowano

Słabo opisane nie wiem co to robi ( to jest armata czy nie ) , cięzko wywnioskować czy to działa ponieważ nie wiemy co to robi jaki ma funkcje itp .

Opublikowano

Super można będzie tym wbijać do zamków, ja to rozumiem to się porusza aż nie uderzy w coś i eksploduje! Super pocisk dzięki wykorzystam to 100% w 1.8. Leci + ode mnie ;)

 

Pozdrawiam

sygnaturka.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

dokładniej to nie strzela tylko się zderza z ścianą i redstonblock zapala tnt no i kaboom

osobiście na 1.8 bende raczej wykorzystywał to https://www.youtube.com/watch?v=IKggkU7fEhY

dlatego ze można trafić do celu z odleglości 1k kratek z blędem do 1 kratki i niemarnujemy niepotrzebnie slime blocków itp tylko tnt maszyna automatycznie wylatuje po 2 stronie gdzie możemy ja zniszczyć :D

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...