Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polska? Rosja? Przepowiednia się spełni?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Film stworzyłem sam, używałem Sony Vegas.

 

Jest to tak jakby filmik testowy chciałem sprawdzić jak to będzie wyglądało i jedno jest pewne.

 

Zrobię dłuższy filmik z fabułą!

i tu pytanie do was

 

Zrobić to na śmiesznie czy raczej dramatycznie?







https://www.youtube.com/watch?v=dWAPl2pr2S8 

Wiem, że nie dodałem paru dźwięków i operator kamery to idiota ale i tak był ubaw :D

Opublikowano

Jeśli to pierwszy film, to naprawdę fajnie wyszedł. W przyszłości polecałbym Adobe After Effects ;) Program nie jest darmowy (ani tani), ale trial na 30 dni pozwala się naprawdę dużo pobawić. Pozdrawiam ;)

 

Poza tym zapraszam na mój kanał :)

www.youtube.com/user/OgryzGaming

Serdecznie zapraszam na mój kanał :)

Opublikowano

Dzięki.

 

A więc lepiej zrobić to na śmiesznie jak ,,Jaja w tropikach" czy bardziej na ,,Za linią wroga"  ?

Opublikowano

Kamera lata gdzie chce, kiepska muzyka, do tego ten bonus... żałosne. 

 

Dzięki, że wytknąłeś mi błędy. Możesz mi coś doradzić w tej sprawie?

Opublikowano

Dzięki, że wytknąłeś mi błędy. Możesz mi coś doradzić w tej sprawie?

Ogólnie według mnie ten film był "nijaki" nie wiadomo o czym. Radziłbym zmienić koncepcje na filmy, kamerzystę także.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...