Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Pisanie na pasku smoka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukuje skryptu lub pluginu żeby pisać na pasku smoka.Wiem że jest BarBossMessage lecz ja widziałem jak ktoś na serwerze wpisuje komende /bar tekst i własnie chciałbym taki sam skrypt lub plugin. I moje pytanie brzmi czy miałby ktoś taki plugin lub skrypt bo jak szukałem w google i mpcforum nic nie znalazłem... Prosze o szybką odpowiedz.

Opublikowano

Równie dobrze można się pobawić w Javie :)

StringBuilder sb = new StringBuilder();
for (int i = 0; i < args.length; i++)
    sb.append(args[i] + " ");
for (Player players : Bukkit.getOnlinePlayers()) 
    BarAPI.setMessage(players, sb.toString, 5);
Opublikowano

@1361622928-U485574.pngMAROSKiNG , Ja się uczę javy tylko 7 miesięcy i ledwo co potrafię byle jaki plugin napisać. Wszystkie moje pluginy są denne i można by było je napisać lepiej.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngMAROSKiNG , Ja się uczę javy tylko 7 miesięcy i ledwo co potrafię byle jaki plugin napisać. Wszystkie moje pluginy są denne i można by było je napisać lepiej.

No chyba żartujesz :P, jak ty piszesz byle jakie pluginy :P,

 

attachicon.gifdiam.jpg bossMessage attachicon.gifdiam.jpg

Ja już dałem takom odpowiedz :P,

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...