Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Movies - Jakie polecacie? (Komedie w stylu - American Pie)


†

Rekomendowane odpowiedzi

Bywalec
Opublikowano

Polecacie jakieś ciekawy filmy? Horry, komedia <typu American Pie>, przygodowe <jakieś odkrywcze czy coś, skarby itp.>?

Opublikowano

1. American Pie
2. American Pie 2
3. American Pie : Wesele
4. Stary Gdzie Moja Bryka?
5. Dziewczyna Mojego Kumpla
6. Dziewczyna z Sąsiedztwa
7. Wieczny Student
8. Zostanmy Przyjaciółmi
9. American Pie 4
10.To Nie Jest Kolejna Komedia Dla Kretynów

Opublikowano

Z horrorów mogę Ci polecić "Wzgórza mają oczy" (tylko część pierwsza) oraz Egzorcyzmy Emily Rose.

Yykfu5r.png

Bywalec
Opublikowano

1. American Pie

2. American Pie 2

3. American Pie : Wesele

4. Stary Gdzie Moja Bryka?

5. Dziewczyna Mojego Kumpla

6. Dziewczyna z Sąsiedztwa

7. Wieczny Student

8. Zostanmy Przyjaciółmi

9. American Pie 4

10.To Nie Jest Kolejna Komedia Dla Kretynów

 

Wszystko znam. 

Z horrorów mogę Ci polecić "Wzgórza mają oczy" (tylko część pierwsza) oraz Egzorcyzmy Emily Rose

 

Oglądałem. 

Opublikowano

Był kiedyś horror o eksperymentach przeprowadzanych w jednostce diabła. Nazywał się chyba Centrala Diabła, nie jestem pewna. Oprócz tego polecam V jak Vendetta, Labirynt Fauna, Urodzeni by zabijać. No i oczywiście Cannibal Holocaust :)

Opublikowano

Komedie a już 

Szkoła na haju

Straszny film wszystkie części 

boski chillout 

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Bywalec
Opublikowano

Nie zadzieraj z fryzjerem

Jaja w tropikach

Hangover

 

Oglądałem, next. 

Opublikowano

O przypomniałem sobie bardzo dobry film ze skarbami xD

 

Księga narodów 

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Opublikowano

Ostatnio oglądałem:

 

Stażyści

Millerowie

Need For Speed

Bij i wiej

21 Jump Street

 

Może któryś Ci przypasuje.

Jeżeli mi odpowiadasz, oznacz mnie:

 

@Pattern.

 

Wtedy na pewno odpiszę ;)

 

Bywalec
Opublikowano

O przypomniałem sobie bardzo dobry film ze skarbami xD

 

Księga narodów 

 

Oglądałem po kilka razy w tv xD

Opublikowano

Amerykańska dziewica

 

Słyszeliście o morganach?

 

Hobbit: Pustkowie Smauga

 

Evan wszechmogący

 

Eurotrip

 

Wyjazd integracyjny

 

Och Karol 2

 

Męsko-Damska rzecz

 

Norbit

 

Pokojówka na Manhatatnie

 

Nigdy więcej

 

To tylko s*x

 

---------------------

 

Z głowy, będziesz chciał więcej to odezwij się na PW

Opublikowano

Oglądałem po kilka razy w tv xD

Nowy transformers? 

 

Skazani na shawshank

Numer 4

Niepamięć

Wielki Gatsby

Wilk z Wall Street

Iluzja

Choć goni nas czas

Za wszelką cenę

Trener

Wielki Mike

Niepokój

Ultimatum Bourne'a

Niech będzie teraz

Dziewczyna z tatuażem

Plan doskonały

Mechanik

Atlas chmur

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Bywalec
Opublikowano

Nowy transformers? 

 

Skazani na shawshank

Numer 4

Niepamięć

Wielki Gatsby

Wilk z Wall Street

Iluzja

Choć goni nas czas

Za wszelką cenę

Trener

Wielki Mike

Niepokój

Ultimatum Bourne'a

Niech będzie teraz

Dziewczyna z tatuażem

Plan doskonały

Mechanik

Atlas chmur

 

Czekam na inne propozycje. 

Opublikowano

Powiem Ci najlepsze filmy jakie teraz widziałem.

Wilk z Wallstreet ~ super film,humor,efekty wgl. z*******y.

Grave Encounters ~ ciekawy horror o szpitalu psychiatrycznym. Osobiście polecam tylko 1 część.

13 grzechów ~ uznawany za horror ale to "dramat" z czarnym humorem. 

Iluzja ~ z*******y film, mega mi się spodobał.

Labirynt Fauna ~ stary dobry film.

Sierociniec ~ podobno straszny, nie widziałem ale słyszałem dużo dobrych opinii.

Haunt ~ dosyć straszny horror, trzyma w napięciu, dobrze się ogląda.

Babcia Gandzia ~ komedia o babci handlującej roślinami.

 

Myślę, że napisałem wyczerpującą odpowiedź :) 

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Bywalec
Opublikowano

 

Powiem Ci najlepsze filmy jakie teraz widziałem.

 

Wilk z Wallstreet ~ super film,humor,efekty wgl. z*******y.

Grave Encounters ~ ciekawy horror o szpitalu psychiatrycznym. Osobiście polecam tylko 1 część.

13 grzechów ~ uznawany za horror ale to "dramat" z czarnym humorem. 

Iluzja ~ z*******y film, mega mi się spodobał.

Labirynt Fauna ~ stary dobry film.

Sierociniec ~ podobno straszny, nie widziałem ale słyszałem dużo dobrych opinii.

Haunt ~ dosyć straszny horror, trzyma w napięciu, dobrze się ogląda.

Babcia Gandzia ~ komedia o babci handlującej roślinami.

 

Myślę, że napisałem wyczerpującą odpowiedź :)

 

 

Większość z nich oglądałem :<

Opublikowano

Polecacie jakieś ciekawy filmy? Horry, komedia <typu American Pie>, przygodowe <jakieś odkrywcze czy coś, skarby itp.>?

 

 

1. Wzgórza mają oczy - część pierwsza:

 

7108941.6.jpg

 

2. Wzgórza mają oczy - część druga:

 

7538471.6.jpg

 

3. Turistas (turyści):

 

7590742.6.jpg

 

Pomogłem - jeśli tak, to daj łapkę w górę.

bez gif


Opublikowano

Może Osada? fajny film jakby horror 

 50/ 100/ 200/ 300/ 400/ 500/ 600/ 700/ 800/ 900/ 1000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...