Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sterowniki karta dźwiękowa


xMeriXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem - Otóż gdy chcę rozmawiać np. na TS'ie czy  Skype to nie słychać dźwięku z mikrofonu tylko ze słuchawek, tj. muzyka której słucham itp.

Z tego co się dowiedziałem, to jest to wina niezaktualizowanych sterowników do karty dźwiękowej.

Szukałem i szukałem i znaleźć nie mogłem.

Może ktoś będzie wiedział gdzie szukać, proszę nie pisać "Na Google" itp...

Aktualnie mam sterowniki Sound Max, moja płyta główna to Asus M2N-MX.

Z góry dzięki.

Opublikowano

Może ktoś będzie wiedział gdzie szukać, proszę nie pisać "Na Google" itp...

No, a gdzie Ty chcesz szukać? jedynie na googlach.

 

http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&m=M2N-MX&os=22

 

Tutaj masz sterowniki do swojej płyty głównej.

Opublikowano

Dzięki wielkie - Chodziło mi bardziej o to, żeby nie pisali takich komentarzy, bo na guglach żym nie znoloz.

Za chwile dam znać czy działa.

 

Próbuje zainstalować a tu jebs : Does not support this Operating System : WNT_5.1P

Co zrobić?

Opublikowano

jak co ?  wybrać właściwy sterownik do XP

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

to pewnie do xp pro x64 pobierasz a na pewno go nie posiadasz

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Biorę pierwszy link stamtąd. Otwieram winrara - Biorę 32bit i daje instaluj (ściągane pod XP) - Potem wyskakuje ten błąd. (Does not support this Operating System : WNT_5.1P)

Opublikowano

odinstaluj i dopiero instaluj

 

soundmaxy to badziewia w sumie, nie mają czasem mixstereo. by działały jak należy trzeba szukać karty z kompatybilnym chipsetem i zainstalować tylko jej sterowniki

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Odinstalowałem, próbowałem zainstalować,dalej błąd.

Wlazłem w folder 2K_XP i zainstalowałem stamtąd. Muzykę mam normalnie, ale mikrofon dalej nic, jedynie słychać muzykę ze słuchawek. (Bardzo cicho, niemalże wcale, ale słychać)

Opublikowano

Na skype i TS ustawiamy mikrofon z którego ma być transportowany dźwięk.

 

Pozdrawiam.

 

 

Opublikowano

Na skype i TS ustawiamy mikrofon z którego ma być transportowany dźwięk.

 

Pozdrawiam.

Wybacz, ale nie jestem głupi do tego stopnia, żeby tego nie zrobić...

Opublikowano

#1 Ref xD

#2 Problemy narastają, bo na przeglądarce jakość dźwięku jest bardzo słaba, muzykę słychać normalnie ale słowa bardzo cicho i niewyraźnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...